CEVAP VE DÜZELTME METNİ
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CEVAP VE DÜZELTME METNİ
04.08.2013 13:23:10

 

CEVAP VE DÜZELTME METNİ

“27.05.2013 Tarihli “ÇALAN YILMAZ, SUÇLANAN TUTU” başlıklı haber yayından kaldırılmıştır.

Bu kısım Müvekkil Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Sayın Fuat Köktaş tarafından tanzim edilmiş cevabi metni içermektedir.
Bu asılsız suç isnadını havi haberi yazan internet sitesi sorumluları tamamen şahsi menfaatleri doğrultusunda günlerdir yapmış oldukları asılsız haberleri ile müvekili toplum önünde küçük düşürmeye organize biçimde çalışmışlardır.
Anılan Metin ile müvekkilin, gönülden bağlı olduğu Samsunspor’u hortumladığı ve küçük menfaatleri uğruna insanlarla bir araya gelen, siyasi ve ticari itibarını hukuk dışı yollar uğruna kullanan bir kişiymiş gibi lanse edilmeye ve kamuoyu nezdinde itibarına halel getirmeye çalışıldığı alenen ortadadır.
Yasal hiçbir dayanağı bulunmayan, ve yasal herhangi bir kurumun tespitlerine dayanmayan gerçek dışı bu ithamların sahibi olan sorumluların kamuoyunda kabul görmeyeceği açıktır.
Her ne suretle olursa olsun, haber adı altında yayınlanan bu galiz söylemler, müvekkilin hizmet etmekten gurur duyduğu millet ve Samsunspor ile olan gönül bağına asla zarar vermeyecektir.
27.05.2013 tarihli haberde,
 Müvekkil Fuat KÖKTAŞ’ın şahsına, kişilik haklarına, siyasi kimliğine zarar verebilecek nitelikte bulunan organizeli bu iddia ve ifadeler işbu metinde tekzip edilmiştir.”
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER