Çevre Doğa Ve Hayvanları Koruma Polisi Eğitime Başladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çevre Doğa Ve Hayvanları Koruma Polisi Eğitime Başladı
09.07.2020 16:15:57

 

Çevre Doğa Ve Hayvanları Koruma Polisi Eğitime Başladı

Soylu, Kızılcahamam'da bir otelde gerçekleştirilen "Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi Temel Eğitim Kursu" açılış programına katıldı.

Bakan soylu açılışta yaptığı konuşmada “Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Şube Müdürlüğü bünyesinde ilk etapta 260 personelimiz burada kurs görecekler. Kullanılacak araçların dış tasarımları, içeriği hazırlandı. Eğitimleri biter bitmez arkadaşlarımız inşallah hemen sahaya inecekler " dedi.

İLK ETAPTA 260 PERSONEL KURS GÖRECEK

Bakan Soylu, Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Şube Müdürlüğü bünyesinde ilk etapta 260 personelin kurs göreceğini belirten Soylu şöyle devam etti;

"Eğitimleri biter bitmez, arkadaşlarımız sahaya ineceklerdir. Yine bu birime ihbar yapabilmeyi kolaylaştırmak amacıyla 'HAYDİ' adlı bir uygulamanın yazımına başlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığımız ve İçişleri Bakanlığı Strateji Başkanlığımız birlikteliğinde çalışmaları sürdürülen bu uygulama bir buçuk ay sonra kullanılmaya başlanacak."

Çevre Doğa Ve Hayvanları Koruma Polisi Kızılcahamam Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi Temel Eğitim Kursu Bakan Soylu Süleyman Soylu Emniyet Genel Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER