CHP İl Başkanı nerede?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CHP İl Başkanı nerede?
08.01.2012 14:24:19

 

CHP İl Başkanı nerede?

AK Parti Samsun İl Başkanı Çetinkaya, kendisine cevap vermek için CHP teşkilatının bir araya gelmesini olumlu bir gelişme olarak değerlendirdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç’un Atakum Belediyesi ziyareti sırasında kendisine cevap vermesini eleştirerek “Haluk Koç bizim de milletvekilimiz, biz cevabın il başkanlığından gelmesini beklerdik” diye konuştu.
AK Parti İl teşkilatının her ay basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme yönelik değerlendirmeler yaptığını ve il başkanı olarak yaptığı açıklamalara, muhalefet partilerinin il başkanlarının cevap vermesinin siyasi etik açısından daha uygun olacağını düşündüklerini belirten Çetinkaya, “ Haluk Koç sevdiğimiz bir ağabeyimiz ve bütün Samsun’un olduğu gibi bizim de milletvekilimizdir. Kendisi ile Samsun’u kalkındırmaya yönelik projelerde bir araya gelmek isteriz. Belediye başkanına yönelttiğimiz eleştirilere belediye başkanı ile birlikte CHP Samsun İl Başkanı’nın cevap vermesini bekliyoruz. Kendisini siyasi arenada hiç göremiyoruz. Nedenini de merak ediyoruz.” diye konuştu.

CHP’Yİ BİR ARAYA GETİRDİK

Bu arada CHP teşkilatının kendisine cevap vermek için de olsa bir araya gelerek birlik ve beraberlik görüntüsü vermesini olumlu bir gelişme olarak değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, “Seçimler, meydanlarda, sokaklarda, vatandaşlarla birlik içerisinde olarak kazanılır. Bunun için bütün bir teşkilat birlik içerisinde tıpkı AK Parti’de olduğu gibi köy köy, dağ taş gezerek ve vatandaşlarımızın halini hatırını sorarak ve dertlerini sıkıntılarını dinleyerek seçimlerden başarılı çıkabilirsiniz. Ümit ediyorum, CHP bu birlik ve beraberlik görüntüsünü seçimlere kadar bozmadan koruyabilir” dedi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert