CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek Hakkında Şok İddia
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek Hakkında Şok İddia
05.06.2018 14:47:01

 

CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek Hakkında Şok İddia

​Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürürken, FETÖ'nün firari imamının babasının Havza'da işlettiği otelde misafir ettiği iddiası ile karşı karşıya kaldı.

CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve şehir merkezinde çalışmalarını sürdürürken, işlettiği otelde FETÖ'nün firari imamının babasını ağırladığı iddia edildi.

Bilindiği üzere CHP Milletvekili ve adayı olan Kemal Zeybek, Havza ilçesinde bir otelin de işletmeciliğini yapıyor. ODA TV Samsun Muhabiri Bülent Karslıoğlu geçtiğimiz günlerde sosyal medya sayfasında yayınladığı bir mesajda, FETÖ'nün firari imamının babasının Kemal Zeybek'in işlettiği otelde misafir edildiğini ileri sürdü. Gündeme gelen bu iddianın doğru olup olmadığı bilinmezken, CHP'li Kemal Zeybek'in milletvekili olmadan önce geçmiş yıllarda Fetullah Gülen cemaatine yakın sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen Kenya gezilerine katılarak o yıllarda Samsun İmamı olan Bilal Karaduman'ı ziyaret ettiği biliniyor.

Samsun Kent Haber

CHP Samsun Kemal Zeybek FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2018-06-06 ismail kahramanın da damadı firari ama adamın tbmm başkanlığına zeval gelmediği gibi akasyamhaber.coma da haber olmadı.siz insan değilsiniz.alnınız secdeye değdiği vakit bu yorumum aklınıza gelsin ve Allah'ın mahkemesine kendinizi hazırlayın.Ne malum o babanın evladını reddetmediği, evladının yaptığına üzgün olmadığı, 24 haziranda akpye oy vermeyeceği? birilerinin fişlediği, ayrıştırdığı, kutuplaştırdığı yetmiyor mu ki böyle haberler yapıyorsunuz.
GALERİLER