CHP’li Atakum Belediye Başkanı Deveci’nin Beyin Yakan Yönetim Anlayışı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CHP’li Atakum Belediye Başkanı Deveci’nin Beyin Yakan Yönetim Anlayışı
14.02.2020 14:36:16

 

CHP’li Atakum Belediye Başkanı Deveci’nin Beyin Yakan Yönetim Anlayışı

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci’nin ne yapmaya çalıştığı belediyeyi nasıl idare ettiği bir türlü anlaşılamadı.

ELAZIĞ İÇİN HAYDİ ATAKUM ÇAĞRISI YAPIYOR, TOPLANAN YARDIMLARI SATIYOR!

Deveci deprem felaketi yaşayan Elazığ için giysi, battaniye, katalitik soba yardımı gönderileceğini açıkladı ve yardımında bulunmak isteyenlerin Paylaşım Merkezine başvurmaları çağrısında bulundu.

Bununla berber Atakum Belediyesi, belediyeye ait Hayır Çarşısına Yapılan Yardımları da sattığını da CHP den İstifa Eden Meclis Üyesi Belediye Meclisinde Gündeme taşımıştı.

Atakumlu yardımseverlerin Atakum Belediyesi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için bağışladığı kıyafetlerin aylık 200 bin TL karşılığında satılıyor olmasına rağmen Atakum Belediye Başkanı Deveci’nin Elazığ'daki depremzedeler için “Elazığ'daki depremzedeler için Atakum halkımızın da destekleri ve katkıları ile yardım tırı göndermiştik. Şimdi yeniden depremzedeler için Atakum halkımız ile el ele vererek, bölgeye yeni bir yardım tırı göndereceğiz. Bunun için Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezimize teslim edilecek giysi, katalitik soba, battaniye gibi eşyalar Elazığ'daki depremzedelere ulaştırılacak. Atakum halkımız ile el ele vererek orada deprem felaketi geçiren insanlarımıza Samsun'dan bir kez daha el uzatıp, onların yanlarında olduğumuzu göstereceğiz. " diyerek destek istemesi akıllara durgunluk verdi.

Deveci CHP Atakum Belediyesi Cemil Deveci Samsun Atakum Belediye Başkanı Deveci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert