Çiftlik Esnafı Caddenin Yeniden Trafiğe Açılmasını İstiyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çiftlik Esnafı Caddenin Yeniden Trafiğe Açılmasını İstiyor
02.07.2018 14:12:46

 

Çiftlik Esnafı Caddenin Yeniden Trafiğe Açılmasını İstiyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği üyeleriyle bir araya geldiği kahvaltıda cadde esnaflarını dinledi.

SORUNLARI İSTİŞARE İLE ÇÖZECEĞİZ

Çiftlik Caddesi üzerinde işyeri bulunan vatandaşlar Başkan Şahin'den Çiftlik Caddesinin yeniden trafiğe açılmasını talep ettiler.

işyeri sahiplerinin bu taleplerini dikkate alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapılması gereken çalışmalarda asla geride durmayacaklarını belirterek, “Biz göreve geldiğimiz günden bu yana en çok ortak akıl vurgusu yapıyoruz. Ortada bir sorun varsa, bunun çözümü için istişarelerde bulanacağız, ortak bir karara varacağız ve uygulayacağız. Çiftlik Caddesi Samsun’un marka caddelerinden. İstanbul’da İstiklal Caddesi ne ise Samsun’da da Çiftlik Caddesi odur. Hatta adı da aynı ama vatandaşımızın dilinde Çiftlik Caddesi olarak kalmış. Samsun Büyükşehir Belediyemiz buranın trafiğe kapatılması sürecinde ciddi altyapı çalışmaları yaptı. Şimdi göze çarpan bir takım sorunlar var. Özellikle talepte bulunduğunuz güvenlik sorunları için yetkililerle en kısa zamanda görüşerek bu işe çözüm bulmaya çalışacağız” dedi.

Sevgi Kafe’de gerçekleşen toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Vatansever, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri katıldı.

 

Samsun Büyükşehir Zihni Şahin Çiftlik Caddesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-07-03 park edilmeyecek şekilde trafiğe açılması isabetli olur.56'lara gitmek için bulvara girmeyelim...
GALERİLER
Advert
Advert