Çiğdem karaaslan saha dışına mı itiliyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çiğdem karaaslan saha dışına mı itiliyor!
06.12.2016 11:21:47

 

Çiğdem karaaslan saha dışına mı itiliyor!

Samsun’a gelerek bir dizi açılış ve incelemeler yapan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun programları hakkında servis edilen haberlerde ilginç bir ayrıntı dikkat çekti.

Samsun Haber - Haberlerde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın resminin olmasına rağmen isminin olmaması birileri düğmeye mı bastı sorusunu akıllara düşürdü.

Çevre, şehircilik ve Kültür'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın, Bakan Eroğlu’nun bütün programlarında yer almasına rağmen haberlerde hiçbir şekilde yer almaması önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan kabine değişikliğinin bilgisini alan bir zümrenin Karaaslan’ın Çevre Bakanı olabileceği ihtimaline binaen aldığı tedbir olarak yorumlanıyor.

Bilindiği gibi Çiğdem Karaaslan, 0 Nisan 2005'de AK Parti Gençlik Kolları 1. Olağan Büyük Kongresinde AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti.

SAMSUN’A YENİ BİR BAKANLIK MI?

11 Kasım 2006 yılında yapılan AK Parti 2. Olağan Büyük Kongresinde Ana Kademe Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Bu görevini üç dönemdir sürdürmekte olup, AK Parti 5.Olağan Büyük Kongresi ile 4. kez MKYK üyeliğine seçilmişti.

Karaaslan bu görevinde Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile birlikte çalışmıştı. Önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan kabine değişikliğinde adı Çevre ve Şehirlik Bakanlığı garanti gözüyle bakılıyor.

 

AK Parti Çiğdem Karaaslan Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert