Çocuklar için nisan ayı Samsun piazza’da eğlence ayı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çocuklar için nisan ayı Samsun piazza’da eğlence ayı
07.04.2017 10:21:18

 

Çocuklar için nisan ayı Samsun piazza’da eğlence ayı

Karadenizlilerin buluşma noktası Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini Nisan ayında “Cem Amca ve Baba Dodo” ile birlikte Türkiye’yi keşfe çıkartıyor. 8 – 22 – 29 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte Piazza’nın minik ziyaretçileri Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’yu tanıma fırsatı bulacak.

Küçükten büyüğe herkesin gönlünce eğlenebildiği, birbirinden renkli aktivitelere imza atan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Cem Amca ve Baba Dodo ile Türkiye’yi Geziyoruz” etkinliğinde nisan ayında minik ziyaretçilerine; Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’yu tanıma fırsatı sunacak.

Piazza’nın minik ziyaretçileri, yıl boyunca sürecek olan etkinlik kapsamında Türkiye’nin 7 farklı bölgesinin tarihini, kültürünü ve güzelliklerini öğrenirken bölgelerin yöresel çocuk oyunlarını oynayıp, şarkılarını da söyleyerek eğlenceli anlar yaşayacak. Nisan ayında; Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun miniklere anlatılacağı Piazza Çocuk Kulübü etkinliklerinde, çocuklar yöresel kıyafetler giyerek fotoğraf çektirme imkanı da bulacak.

Piazza’da 8 Nisan Cumartesi günü Karadeniz’in, 22 Nisan Cumartesi günü İç Anadolu’nun, 29 Nisan Cumartesi günü ise Doğu Anadolu’nun keşfedileceği “Cem Amca ve Baba Dodo ile Türkiye’yi Geziyoruz” etkinliğinin ilk seansı 17.00’da kaçıranlar için ikinci seansı ise 18.30’da gerçekleştirilecek. Aileleri ile birlikte Piazza’ya gelen minikler etkinliğe ücretsiz katılabilecek.

Samsun Piazza Piazza Çocuk Kulübü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert