Comdata Fransız Izium Group’u Satın Aldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Comdata Fransız Izium Group’u Satın Aldı
10.06.2017 11:26:01

 

Comdata Fransız Izium Group’u Satın Aldı

Telekomünikasyon, enerji & hizmetler, finans ve medya pazarlarındaki en büyük şirketlerin dış kaynak kullanımı konusunda önde gelen iş ortağı Comdata Group, Fransız Izium Group’u bünyesine katıyor.

Türkiye’de 5 binden fazla çalışanıyla, müşteri deneyimi yönetimi, satış, tahsilat çözümleri, elektronik doküman yönetimi ve arşiv hizmetleri alanlarında 80 markaya hizmet veren Comdata Türkiye’nin de bağlı olduğu Comdata Group, Avrupa’da büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bu anlamda yeni satın alma operasyonuna imza atan Comdata Group, 6 bin çalışanı ve yıllık 180 milyon Euro’luk cirosuyla Avrupa’da sektörün önde gelen oyuncularından biri olan Fransız Izium Group’u bünyesine kattı. Ağustos 2017’de tamamlanması beklenen süreçle birlikte Comdata Group tarafından satın alınan Izium Group, geniş bir müşteri tabanına danışmanlık, telesatış, müşteri hizmetleri, tahsilât ve teknik yardım gibi geniş bir hizmet portföyü sunuyor.

Comdata Group, İspanya merkezli Digitex’in satın alınması ile Avrupa’nın üçüncü büyük dış kaynak kullanımı sağlayan şirketi haline gelirken Türkiye'deki yatırımlarına da ara vermedi. Win Türkiye’nin grup bünyesine katılmasıyla dış kaynak çağrı merkezi sektöründeki yerini güçlendiren Comdata Türkiye, hizmet çeşitliliğini de artırmıştı. Win’in satın alınmasıyla finans ve sigorta sektöründe daha geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermeye başlayan şirket, pazardaki konumunu güçlendirerek, sektör odaklı çözümlerini çeşitlendirdi. Son satın alma operasyonu ile beraber 40 bin çalışana ulaşan Comdata Group, önümüzdeki dönemde Avrupa’da büyümeye devam edecek.

 

 

 

 

 

Comdata Türkiye Fransız Izium Group
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert