Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı; Benim yolumu açacak olanlar Caniklilerdir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı; Benim yolumu açacak olanlar Caniklilerdir!
22.03.2019 10:45:42

 

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı; Benim yolumu açacak olanlar Caniklilerdir!

​Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, yaptığı açıklamada proje üretmenin yerel yönetimler için vazgeçilmez bir yönetim şekli olduğunu söyledi.

Bir şehirde öncelikle yapılacak projelerin o şehirde yaşayanların refah içerisinde yaşamasını sağlamak olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Bizler talip olduğumuz görevde yapacağımız her işi halkımızın yararına kullanılacak şekilde planlayacağız. Durmadan çalışıp, gece gündüz demeden halkımıza hizmet edeceğiz. Proje üreten ve bu ürettiği projeleri uygulayan bir yönetim anlayışına sahibiz. Bunu talip olduğumuz makamlarda göstermeyi hedefliyoruz.”

ÇÖZÜM ODAKLI BİR YÖNETİM

Sandıkçı yaptığı konuşmada “Halkımızın sorunlarını ve dertlerini çözmek için gayret edeceğiz. Çözüm odaklı bir yönetim anlayışı belirleyip yapılan tüm çalışmalarda halkımızın önceliklerini dikkate alarak yapacağız. Yapılanlar herkesi memnun edecek. Bu memnuniyet bizim için önemlidir” dedi.

MARKA ŞEHİR OLMAK DESTEK ÖNEMLİ

Şehrin hak ettiği yerlerde olması için çok çalışacağının garantisini veren Sandıkçı, “Marka şehir uygulamalarını en kısa zamanda ilçemizde uygulayacağız. Bütün dinamiklerle sıkı ilişkiler kurarak şehrimizin kısa zamanda istediğimiz seviye de olmasını sağlayacağız. Bizler yönetim olarak kısır çekişmelerin içinde olmayacağız, kişisel çıkar bizden uzak olacak. Ben yönetim olarak daha paylaşımcı bir yönetimi benimseyeceğim. Marka Şehir olma yolunda tüm Canikli hemşerilerime ihtiyacım var. Çünkü benim yolumu açacak olanlar onlardır” diyerek konuşmasını bitirdi.

İbrahim Sandıkçı AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert