Cumhur İttifakı kazandı, Şimdi Ne Olacak?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Cumhur İttifakı kazandı, Şimdi Ne Olacak?
25.06.2018 08:54:32

 

Cumhur İttifakı kazandı, Şimdi Ne Olacak?

Rekor bir katılım oranıyla, seçmenin %88’nin sandığa gittiği dünkü seçim, en başta bu milletin devleti nasıl yönetmesi gerektiğini bildiğinin ispatıdır. Bu kadar yüksek bir katılım oranıyla, bütün dünyaya demokrasimizin ne kadar sağlıklı ne kadar güvenli ve ne kadar üst düzeyde olduğunu da göstermiş olduk.

Seçim gecesi, Diriliş Postası Haber Merkezi’nde bütün arkadaşlarımızla birlikte dün yaşanan seçim sonuçlarını eksiksiz ifade edebilecek bir cümle ararken bir kelime bulduk. Bize göre, manşetimizdeki “Başlıyoruz” kelimesi bugünden itibaren yaşanacakların hepsini kapsayan bir kelimeydi.

Türkiye adalet, hürriyet ve kalkınmanın temsilcisi olma yolunda ilerlediği büyük bir yolculuğa başlıyor. Geleceğe uzanan bu büyük yürüyüşe bugün 80 milyon belki ama yarın inşallah yüzlerce milyon hep birlikte yürüyeceğiz. Evet başlıyoruz, yeniden dünyaya adalet dağıtmaya, mazlumlara umut olmaya, dalga dalga yayılarak kalplere cesaret dağıtmaya başlıyoruz. Bütün dünyaya, “Emperyalizme karşı çıkabilirsiniz ve onları yenebilirsiniz. Askeri, ekonomik ve elitist vesayetlere isyan edebilir onları yenebilirsiniz. Milli ve yerli hükümetlerini kurup kendi devletlerinizi kendiniz yönetebilirsiniz” diye ikna etmeye başlıyoruz.

Bu yazının yayınlandığı tarih itibariyle artık kimin kazandığının, kimin kaybettiğin önemini yitirdiği, “Türkiye kazansın” diye herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yaptığı manevra kabiliyeti yüksek, hızlı ve güçlü bir ülke olmaya başlıyoruz.

Kandil’e doğru gitmeye, Afrin’de ne yapıldıysa daha şiddetlisini, daha keskinini ve daha güçlüsünü yapmaya başlıyoruz. Kandil’de tükenemezlerse, kaçıp başka yere giderlerse, nereye gittilerse orada yakalamaya başlıyoruz.

Sırf Erdoğan’dan nefret ediyorlar diye, yapacak hiçbir şeyleri kalmadığı için “Bari AK Parti’nin vekil sayısı düşsün de ne olursa olsun” diye çocuk katili PKK’lı barbarların partisi HDP’yi Meclis’e taşıyanlara yaptıkları hatanın ne trajik bir ihanet olduğunu anlatmaya başlıyoruz.

Cumhurun yükselişi için çalışmaya başlıyoruz...

Erem Şentürk / Diriliş Postası

Erdoğan Emperyalizm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert