Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a Geliyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a Geliyor
10.04.2019 10:29:15

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a Geliyor

Samsun Valisi Osman Kaymak Cumhurbaşkanımızın 19 Mayıs 2019 tarihinde ilimizde olmasını bekliyoruz. ” dedi.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. yıldönümü etkinlikleri kapsamında konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak konuşmasında, "Bu amaçla ülkemizde ve ilimizde çeşitli programlar yapılıyor.  Bizler de bu vesileyle Polis Teşkilatımızın gününü kutluyoruz.

Samsun polisi, Samsun halkının huzuru için gece gündüz, mesai gözetmeden çalışıyor. Samsunlular adına ilin valisi olarak İl Emniyet Müdürümüzün şahsında tüm polislerimize çok teşekkür ediyorum. Polislik mesleği bir fedakârlık mesleğidir. Herkes uyurken en zor şartlarda canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar. Canını ortaya koyarak yapılan meslek askerlik ve polislik mesleğidir. Bizler bu mesleğe saygı duyuyoruz.

Allah onları kazadan ve beladan korusun. Allah ülkemizin birliğini, dirliğini ve huzurunu bozmasın. Tekrar tüm emniyet teşkilatımızın gününü kutluyorum. Bu vesileyle bütün gazilerimize ve yaralılarımıza şifalar, şehitlerimize rahmet diliyorum.

Malumunuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’un 100. Yılı etkinlikleri devam ediyor. Bugün 10-11-12 Nisan 2019 tarihlerinde ilimizde gerçekleşecek 'Yapay Zeka' Temalı 13. Uluslararası MEB Robot Yarışması'nın yapılacağı Tekkeköy Yaşar Doğu Salonu'nda incelemelerde bulundum. 13. Uluslararası MEB Robot Yarışması'na 16 ülkeden 6002 katılımcı ile 3489 robot yarışacak. Çok önemli bir etkinlik. Bu 3-4 gün içinde 8-10 bin gencimiz Samsun’a gelmiş olacak. Bunun için biz hep söylüyoruz. Samsun’un kapasitesi ve potansiyeli çok yüksektir. Samsun’a gelen insanların ilimizde misafir edilmeleri çok önemli ve anlamlıdır.

Samsun 2017 yılında 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yaptı. Hiçbir olumsuzluk ve aksilik yaşanmadan Samsun Olimpiyat Oyunları başarıyla tamamlandı. Samsun 19 Mayıs 1919’un 100. Yılında yapılan etkinlikler için pek çok ziyaretçi alacak. Ziyaretçiler gelmeye şimdiden başladı. 13. Uluslararası MEB Robot Yarışması'ndan sonra 41. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Samsun’da yapılacak. 40 ülkeden 8-9 bin çocuk ilimize gelerek on gün şehrimizde kalacaklar. Sonrasında ise 19 Mayıs etkinlikleri başlıyor. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın 19 Mayıs 2019 tarihinde ilimizde olmasını bekliyoruz. ” dedi.

samsun.gov.tr

vali osman kaymak Polis Teşkilatı Samsun Valisi Samsun polisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER