Dart Türkiye Finallerinde Katılacak Bafra İhl Öğrencileri Ziyareti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dart Türkiye Finallerinde Katılacak Bafra İhl Öğrencileri Ziyareti
22.02.2020 11:55:45

 

Dart Türkiye Finallerinde Katılacak Bafra İhl Öğrencileri Ziyareti

15-16 Şubat tarihlerinde Rize'de gerçekleşen Gençler Dart Grup Müsabakalarında 2. Olarak Türkiye Finallerine katılma hakkı kazanan Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete başaralı öğrencilerin yanında İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Recai Oruç, Okul Aile Birliği Başkanı Murat Topal, Spordan sorumlu müdür yardımcısı Emine Aydoğdu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Kağan Aydoğdu katıldı.

 

Bafra İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Recai Oruç ve Beden Eğitimi Öğretmeni ziyaret ile ilgili gerçekleştirdiği açıklamada, “Öğrencilerimizin elde ettikleri başarı okulumuzun olduğu kadar tüm ilçenin gururlanmasına neden oldu. Böylesi müsabakalara katılım noktasında tüm okullarımızı olduğu gibi bizleri de destekleyen ve sürekli yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç’a teşekkür ediyoruz” Dediler.

Son zamanlarda gençlerimizin elde ettiği başarılardan gururlandıklarını ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 15-16 Şubat tarihlerinde Rize'de gerçekleşen Gençler Dart Grup Müsabakalarında 2. Olarak Türkiye Finallerine katılma hakkı kazanan Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizin başarısı da ilçe olarak hepimizin mutluluğuna vesile oldu. Gençlerimizi, antrenörlerini ve okul yöneticilerini tebrik ediyor, final müsabakalarında da başarılar diliyorum. Dedi.

 

Türkiye Finalleri 21-22 Mart tarihleri arasında Erzincan’da yapılacak.

Dart Türkiye Finalleri Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER