Advert
Davutoğlu'nun Kardeşi Gözaltına Alındı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Davutoğlu'nun Kardeşi Gözaltına Alındı
13.01.2017 11:37:34

 

Davutoğlu'nun Kardeşi Gözaltına Alındı

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kardeşinin FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındığı ve sonrasında serbest bırakıldığı ileri sürüldü.

Aydınlık yazarı İsmet Özçelik'in köşesinden duyurduğu iddiaya göre, Davutoğlu'nun kardeşi FETÖ iddiasıyla gözaltına alındı, ardından serbest bırakıldı.

Yazının ilgili bölümü şöyle: "Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun sesi pek çıkmıyor. Ancak son günlerde Ankara kulislerinde herkesin ağzında o var. Özellikle AKP kulislerinde kulağı sık sık çınlatılıyor. "Davutoğlu'nun sesi niye çıkmıyor" sorularına, "Yakında gazete manşetlerine yine çıkacak" karşılığı veriliyor. Arkasından da alaycı bir gülümseme öne çıkıyor."

OLAY GİZLİ TUTULUYOR

 "AKP kulislerinde anlatılan olay dudak uçuklatan cinsten. Geçtiğimiz günlerde kardeşlerinden birinin FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltına alındığı konuşuluyor. İddiaları Davutoğlu'nun bir yakınına sorduk. "Gözaltı olayı doğru, ama kısa süre sonra serbest bırakıldı" dedi. Nedeni konusundaki sorularımızı ise yanıtsız bıraktı. Gözaltı olayının kesin tarihi bilinmiyor. Olay gizli tutuluyor. AKP'liler son dönemde (Eski Cumhurbaşkanı) Abdullah Gül'e yakın işadamlarının FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınıp tutuklanmasına da vurgu yaparak 'zamanlamaya' dikkat çekiyorlar. Gül ve Davutoğlu'nun yakın çevresinin eş zamanlı olarak hedefe girdiği ifade ediliyor." 

 

Davutoğlu fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert