Demir seçim varmış gibi çalışıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Demir seçim varmış gibi çalışıyor
01.01.2012 17:05:43

 

Demir seçim varmış gibi çalışıyor

“Başka ülkelerin devlet adamlarıyla karşılaştığımızda bize gıpta ile bakıyorlar”

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, bir çok milletin gözünün Türkiye’nin üzerinde olduğunu ve Türkiye’den medet umduğunu belirterek, “Bütün dünya Türkiye’yi kıskanıyor, Türkiye’yi konuşuyor” dedi.

Seçim bölgesi Samsun’da çalışmalarını sürdüren ve ilçe gezilerinde bulunan Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye’nin hızlı kalkınması ve lider ülke konumuna gelişi hakkında önemli mesajlar verdi. Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti iktidarının Cumhuriyet tarihin en parlak dönemlerini ülkeye hediye ettiğini, bu yükselişin devam edeceğini kaydetti. Güçlü Türkiye’nin adım adım yükseldiğini ifade eden Demir, artık Türkiye’nin sözü geçen önde gelen, lider ülkeler konumuna ulaştığını, bunun her alanda görüldüğünü vurguladı. 

“Bugün bütün dünya Türkiye’yi kıskanıyor, Türkiye’yi konuşuyor” diyen Demir, “Başka ülke devlet adamlarıyla karşılaştığımızda bize gıpta ile bakıyorlar. Acaba bunlarda ne var da, bu kadar başarılılar. Ağzımızdan çıkacak her kelimeyi öyle dikkatli inceliyorlar ki, ben bunu bizzat yaşadım. Dünya’nın en güçlü ülkeleri olarak ifade ettiğimiz devletlerin bakanlarının, eğilip kulağıma ‘sayın bakanım bunu nasıl yapıyorsunuz, nasıl yaptınız’ sorusuna muhatap oldum. Böyle bir ülkenin iktidar sorumluluğu omuzlarımızda” diye konuştu.

“Bir çok milletin gözü üzerimizde, bizden medet umuyorlar” şeklinde Türkiye’nin gücüne örnek veren eski Bakan Demir, “Ülkeler problemlerinin çözümünü bizden bekliyorlar. Örnek verirsek Uzakdoğu’da bir çok ülke bunu bekliyor. Çok önemli bir misyonun, çok önemli bir yolculuğun temsilcileriyiz. Başbakanımız önde bizde onun yanında yol arkadaşları olarak bu şehre, ülkeye, insanlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Demir, Türkiye’nin nereden nereye geldiğinin ortada olduğunu, Dünya’nın her bir yerinde Türkiye’nin konuşulduğunu sözlerine ekledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER