Diyanet İşleri Başkanlığının Eğitim Toplantısında Erbakan taklidi yapan bu şarlatan kim!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Diyanet İşleri Başkanlığının Eğitim Toplantısında Erbakan taklidi yapan bu şarlatan kim!
31.10.2019 10:42:03

 

Diyanet İşleri Başkanlığının Eğitim Toplantısında Erbakan taklidi yapan bu şarlatan kim!

Diyanet İşleri Başkanlığınca 2019-2020 eğitim öğretim döneminde Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarında manevi danışman olarak görevlendirilecek personele yönelik eğitim programda Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın taklidini yaptılar.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ın açış konuşması ile başlayan eğitim programında, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak ile Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er de birer sunum yaptılar.

Eğitim programının birinci günü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Beklentiler ve Yönelimler Arasında Gençler” konulu konferansıyla tamamlandı.

Programın sonunda sahneye çıkan bir kişi de Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan’ın doğum günü olduğunu belirterek Erbakan’ın taklitlini yapmaya başladı.

Kalabalığın kahkahaları eşliğinde taklidine devam eden şahıs sahneden ayrılırken merhum Erbakan’ın yaşlılık sebebiyle yürümekte zorlanmasını da taklit ederek ayrıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Necmettin Erbakan Milli Görüş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali veli     0000-00-00 taklid yapanin Rahmetli Erbakan Hocamizi çok yakindan takip ettiği ve hayranı olduğu yaptığı taklitten belli. Şarlatan ifadesi çok ağır bi hakaret olmuş. hiç olmamış. keşke o ifadeyi kaldirabilseniz.
...Adsız...     0000-00-00 Bu ülkede takliti yapılmayan lider yoktu. Niye böyle abartılı bir haber yapıldı anlam veremedim. Merhum Erbakan'a bir Fatiha gönderilmesine vesile olunduğu için teşekkür ederim.
Salih     0000-00-00 Bu ne çirkin bir başlıktır. Siz nasıl olurda bir hoca efendi hakkında şarlatan tabiri kullanabilirsiniz bu ne seviyesizliktir. Bu ülkeye hizmet etmiş bir büyüğün taklidini yapmak sizi niye bu kadar rahatsız etti anlamış değilim. Anlaşılan sizin karın ağrınız başka. Sizi bu haberciliğinizden ötürü kınıyorum.
Eyüphan Kaya     2019-10-31 İnanın güzel bir taklitti:)))
FATİH     0000-00-00 Bende oradaydım gayet duygu dolu oldu.Erbakan hoca anıldı. Şarlatan sizsiniz gibi geldi bana
GALERİLER
Advert