Dostder’den Kamuoyu Açıklaması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dostder’den Kamuoyu Açıklaması
20.03.2020 13:06:44

 

Dostder’den Kamuoyu Açıklaması

Samsun’un önde gelen sivil toplum kuruluşlarından DOSTDER, 13 Nisan 2020’ye kadar faaliyetlerini durdurarak, merkezini kapalı tutacağını açıkladı.

DOSTDER’in resmi web sitesinden yapılan açıklamada “yönetim kurulumuz salgın hastalık nedeniyle, devletimizin salgınla ilgili aldığı tedbirler doğrultusunda derneğimizin 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına karar vermiştir” denildi.  Açıklamada, “Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz” ifadesi yer aldı.

Açıklamanın tam metni aşağıda yer almaktadır:

Kamuoyuna Duyuru!

Ülkemizin ve dünyanın gündemini bir süredir meşgul etmekte olan küresel salgın sebebiyle, yönetim kurulumuz 13 Mart 2020 tarihli haftalık toplantısında; kamuya açık eğitim, seminer, konferans ve yoğun ve temas doğurabilecek program çalışmalarını iki hafta süreyle durdurma kararı almıştı.

Gelinen noktada yeniden değerlendirme yapan yönetim kurulumuz, “salgın hastalık nedeniyle, devletimizin salgınla ilgili aldığı tedbirler doğrultusunda” derneğimizin 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına karar vermiştir.

Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz.

“Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden güçlü değildir”

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DOSTDER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER