Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Görevinden İstifa Etti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Görevinden İstifa Etti!
02.10.2017 12:43:53

 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Görevinden İstifa Etti!

Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Son dakika haberi! Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, görevinden istifa etti.

Keleş, yaptığı yazılı açıklamada, uzun yıllardan beri Düzce'ye ve Düzceli hemşehrilerine güzel hizmetler verebilmek için çalıştığını belirtti.

''MAHŞER GÜNÜNDE HESAPLAŞACAĞIM''

Yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu vurgulayan Keleş, şunları kaydetti:

"Ne yazık ki biz Düzce'ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular. Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum belediye başkanlığı görevimden istifa ediyorum.

Bilinmesini isterim ki şahsıma, aileme, Düzcemize, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım. Yine bilinmesini isterim ki bugünden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım, hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir."

DAMADI FETÖ'DEN TUTUKLANMIŞTI

Mehmet Keleş'in işadamı olan damadı Emre Kurt, geçen ağustos ayında Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı nöbetçi mahkemece, ''örgüt üyesi olmak'' suçundan tutuklanmıştı. Emre Kurt'un tutukluğuna yapılan itiraz da reddedilmişti.

MAKAM OTOMOBİLİYLE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

Keleş, damadının tutuklanmasından önce 2016 yılında da 650 bin liraya aldırdığı makam otomobiline karşı yapılan eleştirilere verdiği cevapla da gündeme gelmişti. Mehmet Keleş, "Tüm belediye başkanları Mercedes’le, Audi ile gelsin, Düzce Belediye Başkanı Passat mı çeksin yanlarına? Böyle mi olsun istiyorsunuz?" demişti.

DHA

Mehmet Keleş Düzce FETÖ AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert