Elemanonline Üzerinde İş İlanları Yoğun Olan İller
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Elemanonline Üzerinde İş İlanları Yoğun Olan İller
19.11.2018 21:08:11

 

Elemanonline Üzerinde İş İlanları Yoğun Olan İller

Eleman Online iş ilanları için 2005 senesinde kurulmuş olan bir sitedir.

İşverenler ile iş arayan adayların tek bir platform üzerinde bir araya gelmesini sağlayarak işverenlerin kalifiye eleman bulmalarını, iş arayanların ise kısa sürede iş başvurusu yapmasını sağlar. Tüm bu özelliklerinin toplamı ile kısa sürede iş ilanları yayınlayan öncü sitelerden biri durumuna gelmiştir.

Kolay kullanımı ve tasarımının yanında aynı zamanda en güncel ilanları filtreleyebileceğiniz bir sisteme de sahibiz. Bu sayede özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi iş ilanları bakımından en yoğun ilanların verildiği ve başvuru yapıldığı illerde her gün yüzlerce kişi kariyer imkânına ulaşmakta ve firmalar da kalifiye ekiplerini kurmuş olmaktan mutlu olmaktadırlar.

İstanbul İçerisinde İş İlanları

Türkiye içerisinde %38 endüstri, %20 sanayi istihdamını şehir tek başına bünyesinde bulundurmaktadır. Şehrin ithalattaki payı %52 iken ihracattaki payı %45 oranlarında seyretmektedir. İş ilanları İstanbul içerisinde geniş bir alana yayılmıştır. 40 ilçesi bulunan ilin tüm ilçeleri hem üretim hem de yönetim alanında işlek firmalara öncülük eder. Özellikle Beşiktaş ve Kadıköy gibi ticaretin göbeği olan yerlerde firmalar iş ilanı ver linkimizi kullanarak kendileri için en kalifiye ve en donanımlı ekibi oluşturmaktadır.

İzmir İçerisinde İş İlanları

İzmir iş ilanları arasında da birbirinden farklı alternatifleri sizlere sunuyor. Zengin bir şehir olan İzmir özellikle turizm, eğitim ve hizmet sektöründe çok sayıda ilanı bünyesinde barındırıyor. İzmir iş ilanları özellikle İzmir’de kariyer imkânı isteyen ve iş yaşamını burada geçirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Birbirinden farklı pozisyonların yer aldığı ilimizde tam zamanlı, yarı zamanlı, dönemsel, stajyer, serbest çalışma şekillerinde de çalışma saatlerinde işler yer alıyor. Bu sayede çok sayıda öğrenci nüfusu barındıran şehir hem yeni mezunlara hem de öğrencilere istihdam alanı sağlıyor.

İzmir yapı ve inşaat sektörü açısından da istihdam olanağı sunar. Özellikle bu alanlarda çalışacak inşaat mühendisi, iş güvenliği uzmanı, yönetici asistanı, gayrimenkul sekreteri vb. ilanlar bölge içerisinde çokça yer alır.

Bursa İçerisinde İş İlanları

Bursa özellikle organize sanayi bölgelerinde sağlamış olduğu iş istihdamı ile adından söz ettirmektedir. Bölge içerisinde çok sayıda sanayi bölgesi yer almaktadır. Bunlardan en bilinenler Nilüfer Sanayi, Küçük Sanayi ve Organize Sanayi bölgeleridir. Şehir içerisinde toplamda onun üzerinde sanayi bölgesi yer almaktadır. Bu sanayi bölgeleri özellikler hazır giyim, kimya, eğitim ve lojistik alanından çalışacak pek çok çalışana ihtiyaç duyar. Sanayi alanında istihdam olanağı geniş olan Bursa burada yer alan pek çok firmanın aynı zamanda yönetim merkezdir. Ülke ihracatının ve ithalatının önemli bir bölümünü oluşturan ilimiz hem yönetim hem de üretim alanında çalışacak pek çok personele ihtiyaç duyar.

Ankara İçerisinde İş İlanları

Ankara iş istihdamı bakımından en zengin olan illerimiz arasında yer almaktadır. Sahip olduğu öncü firmalar her gün farklı alanlarda iş alımı yapmakta ve iş başvurusu yapacak adayları beklemektedir. İş imkânları ve kariyer olanakları bakımından il özellikle iyi bir çalışma hayatı isteyenler için ideal olmaktadır. İşler arasında çalışana kalacak yer sağlayacak ilanlar da yer almaktadır. Bu sayede kiraların fazla olduğu Ankara’da hem işiniz olacak hem de uygun fiyatlı konaklama imkânı elde etmiş olacaksınız. Elemanonline üzerinde Ankara ve diğer iller içindeki semtlere göre iş arayabilir, filtreleme yaparak en kısa sürede en ideal ilanları görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanmış olur hem de hayalinizdeki işe sahip olabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER