Elif Coşkun Bilgin: Ak Parti'ye Güven Artıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Elif Coşkun Bilgin: Ak Parti'ye Güven Artıyor
12.06.2018 14:47:06

 

Elif Coşkun Bilgin: Ak Parti'ye Güven Artıyor

Tekkeköy'de vatandaşlarla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 24 Haziran'a doğru yaklaşırken AK Parti'ye olan güvenin ve inancın artarak devam ettiğini söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar'ın da eşlik ettiği ilçe gezisine Şeyh Yusuf Zeynettin Caddesi'nde esnaf ziyareti ile başlayan Bilgin, ilçe esnafının hal hatırını sordu ve onlarla sohbet etti. Yaylageriş Mahallesi'nde de vatandaşlarla biraraya gelen ve 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Bilgin, iftarını da bu mahallede vatandaşlarla birlikte yaptı. Bilgin'in Tekkeköy'deki son durağı ise Sevgi Tekkesi oldu.

YAPARSA AK PARTİ YAPAR

Vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde 24 Haziran'ın, Türkiye'nin istikrarı ve geleceği açısından önemli olduğunu ifade eden Milletvekili Adayı Bilgin, son 16 yılda AK Parti hükümetleri tarafından yapılan hizmetleri anlatarak, güçlü Türkiye'nin önündeki engellerin kaldırılması adına vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi. Bilgin, "Güçlü Türkiye ve Güçlü Meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Halkımız da bunun bilincinde. Gittiğim her yerde vatandaşımız 'yaparsa yine AK Parti yapar' diyor. 24 Haziran’a doğru ilerlerken AK Parti'ye olan güven ve inanç artarak devam ediyor" dedi.

TÜRKİYE'NİN ÖNÜ AÇILACAK

Esnafın ülke için önemine de değinen Bilgin, "Esnafımız ahilik kültürünü yaşatmaya devam eden, şehrine ve geleneklerine sahip çıkan büyük bir dünyadır. Ayrıca ekonomimizin yapı taşlarından birisidir. AK Parti her kesime olduğu gibi esnafımıza yönelik de kredi faizlerinin düşürülmesi, faizlerin indirilmesi gibi katkı sağlayıcı çalışmalar yapmıştır. AK Parti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edecektir. Ekonomik istikrarın devamı açısından AK Parti’nin iktidarda kalması önemli. Bu seçimde inşallah Türkiye'nin önü açılmış olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşarak, Dünya'da ilk ona girecektir" diye konuştu.

 

AK Parti Samsun Elif Coşkun Bilgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert