Emin Evim’den açıklama: 27 Yılda 115 Bin Aile Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Emin Evim’den açıklama: 27 Yılda 115 Bin Aile Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu!
07.04.2018 11:15:20

 

Emin Evim’den açıklama: 27 Yılda 115 Bin Aile Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu!

Türkiye’de 81 ilde, 100’ü aşkın şubesiyle ve mobil ofisleriyle, çağrı merkezi ve web sitesiyle düşük taksitler ödeyerek, faizsiz ev ve konut sahibi olma hayali kuran milyonlarca kişiye ulaşan Eminevim Sistemi şimdiye kadar 115.000 i aşkın kişiyi konut ve araç sahibi yaptı!!!

 

Eminevim sistemi; Düşük ve orta gelirli olup konut ve araç sahibi olmak isteyen veya yatırım yapmayı hedefleyen kişilerin ev ve konut sahibi olmalarına fırsat veren bir sistem.

Bu sistem ile kişiler, Tüm Türkiye’de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabilirler.

Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi.

Emin Şirketler Grubu’nun kurucusu Emin Üstün’ün bundan 27 yıl önce vadeli otomobil almanın yüksek maliyetinden insanımızı nasıl kurtarırım diye düşünürken bulduğu Eminevim’in “Elbirliği Sistemi” Türkiye’de ve dünyada yeni bir finans sistemi olarak yerini alıyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) “Elbirliği Sistemi”ni Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi adıyla kanuni bir çerçeveye oturtma çalışmalarını sürdürüyor.

ELBİRLİĞİ kültürümüze uygun ve bu ülke insanının ürettiği özgün bir modeldir. Bu model BDDK’nın hazırlayacağı kanun tasarısı ve TBMM’de alacağı son şekli ile yasalaşacaktır. Bu düzenleme, Türk modeli olarak, dünya insanlığına ülkemizin hediyesi olacaktır. ELBİRLİĞİ modeli mevcut yapısı ile TDFS sisteminin daha kolay anlaşılmasını ve talep bulmasını sağlayacaktır. Milli tasarruf oranlarını artırırken İslami finansın ülkemizde güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

EMİNEVİM, karmaşıklaşan pazar koşulları ve artan ürün çeşitleri sebebiyle halen uygulanmakta olan ve uygulanması düşünülen yeni model ve ürünlerin fıkhi yönden incelenmesi için, konunun seçkin uzmanlarının katıldığı bir “Fıkıh Çalışma

Kurulu” oluşturmuştur. Bu kurulda yer alan üye isimleri ise şöyledir:

Prof. Dr. Mürteza BEDİR: İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Abdullah KAHRAMAN: Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Hasan HACAK: Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Tahsin ÖZCAN: Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi

Sistemi uygulayan firmaların sayısı da her geçen gün artıyor. “Araştırma yapmadan bu tür sistemlere kesinlikle girmemek lazım,” diyen Emin Üstün: “Bu işler çok ciddi işler. Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.  Şimdiye kadar 120.000’i aşkın kişiyi ev ve konut sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz.” diye konuştu.

27 yılı aşan tecrübesiyle, müşteri odaklı hizmetini sürdürüyor.

Eminevim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-08 Emin olunuz yarısı ödeyemeyip bankadan aldıkları kerdileri icralık oldu Bizim insanımız meraklıdır gösterişe,beş yüz mt yolu araçla gider sonuda vahim olur İnsanlar iyi şeylere layık ama sınırı ayarlamak lazım Ne demiş atalrımız ayağını yorganına göre uzat, kıssadan hisse
GALERİLER
Advert
Advert