Advert
Erbakan "Büyük Sürpriz Yapacağız İktidar Olacağız!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erbakan
07.07.2020 13:30:43

 

Erbakan "Büyük Sürpriz Yapacağız İktidar Olacağız!"

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın pikniğine katılan Genel Başkan Fatih Erbakan sürpriz yaparak iktidara geleceklerini savundu.

Erbakan Piknikte şu konuşmayı yaptı:

Uzun bir aradan sonra tam manasıyla bir araya gelerek bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

Cenabı Allah bütün insanlığı, İslam alemini bu virüs sıkıntısından kurtarsın. Bu pandemi sürecinde bütün sıkıntılara kısıtlamalara rağmen çalışmalarını aksatmadan devam ettiren bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu kritik süreçte doktorun hastanenin kapısından döndüğü, hastanın hastaneye gitmekten korktuğu bir durumda sizler kan verip can oldunuz.

Ülkemiz milletimiz için canımızı da veririz; kanımızda veririz anlayışına gelen bu hareketinizden dolayı teşekkür ediyorum.

 

“MADDİ VE MANEVİ KALKINMAYI TEMİN ETMEK KOŞMAMIZ LAZIM”

Biz her zaman ne diyoruz bizim geçmişimiz başka hiçbir siyasi partiye nasip olmamıştır. 51 senelik geçmişimiz var. Erbakan hocamızın 42 senelik mücadelesi var. Niyet hayır olursa akıbet de hayır olur. Bu işi Allah rızası için yapan insanlar olarak ebetteki sadece dua etmek sadece Cenabı Allah’ın yardımını beklemekle duramayız. Elbette ki Allah yanımızdadır amma sadece bunu düşünerek olduğumuz yerde oturamayız. Niçin koşmamız lazım? Cevabı maddi kalkınmayı temin etmek ve manevi kalkınmayı temin etmek Erbakan hocamızı anlamadılar. Bugün geldiğimiz durum tarih hocamızı haklı çıkarmaktadır. Herkese iş herkese aş herkese refah sağlayalım inşallah.

 

“MİLLİ GÖRÜŞ'Ü HAKİM KILMAK İÇİN GELİYORUZ”

Hiçbir seçime bile girmeden bir parti iktidara geldiği zaman yapacağı işlerin derdiyle dertleniyor. Milletin derdiyle dertleniyorum ve de şimdiden bunun çözümünü ortaya koymak için oturup çalışıyor ve bu eseri ortaya koyuyoruz.

Milli Görüş'ü hakim kılmak için geliyoruz. Yönetimde adaleti, paylaşımda adaleti hakim kılmak için geliyoruz. Peygamberler asırlar boyunca ne için çalıştıysa Erbakan hocamız 42 sene boyunca ne için çalıştıysa biz de bunun için geliyoruz.

Büyük kongremizde nasıl büyük bir sürpriz yapıp herkesi şaşırttıysak asıl büyük sürprizi de seçim akşamı yapacağız ve Yeniden Refah’ı iktidara taşıyacağız.

Kaynak: https: seskocaeli.com

Yeniden Refah Partisi Fatih Erbakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert