Erdal bozkurt belediye başkanlarını tehdit mi ediyor!
Reklamı Geç
Advert
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdal bozkurt belediye başkanlarını tehdit mi ediyor!
09.05.2017 13:31:07

 

Erdal bozkurt belediye başkanlarını tehdit mi ediyor!

Samsunhaber tc sahibi Erdal Bozkurt’un, belediyelerden temizlik, güvenlik işleri ihalesi ve reklam alabilmek için tehditlerde bulunulduğu yönündeki iddialara hala cevap vermedi.

Samsun’da bir internet sitesi Erdal Bozkurt için ; “Vurdun vurdun niye sustun” başlıklı bir haber yayınlamıştı.

Haberde, belediye başkanlarına baskı kurmak için olumsuz haberler yapıldığı, istediğini aldıktan sonra da olumlu haberler yapmaya başladığını yazıyordu.

Samsunhaber tc, bu haberleri henüz yalanlamadı.

BURS HİMMETLERİ ERDAL BOZKURT’A MI TESLİM EDİLDİ?

FETÖ/PDY’nin Samsun’da kendi yerel medyasını oluşturmak için 1991 yılından itibaren ışık evlerinde yetiştirdiği iddia edilen Erdal Bozkurt’a 2008 yılında talimat verilerek Samsunhaber.tc, atakumhaber.com, gasste.com, samsuncanlihaber.tv, samsuncanlihaber.com internet tabanlı yayınlar ile samsunhabertc ve kuzeynews dergilerini kurdurduğu ileri sürülüyor.

Darbe girişiminin hemen öncesinde Erdal Bozkurt, günlük gazete çıkarılmasına engel olanlara tepki gösterdiği 3 Eylül 2016 tarihli açıklamasının satır aralarında subliminal mesajlar da vererek şöyle demişti;

 “2 ay önce hesabımızı kitabımızı iyi yaptık” (darbe girişimi öncesine denk geliyor) , “Ayak Oyunları ile bizi engelleyemeyecekler. ,.., Exe Haber Medya Gurubu 2008 yılından beri adım adım ilerliyor.” Bu ifadeler, sağlam durun biz güçlüyüz mesajı şeklinde yorumlanıyor.

DENİZBANK’TA DA ÇALIŞMIŞTI

Erdal Bozkurt’u gazeteciliğe başlamadan önce çalıştığı Deniz Bank’tan mazeretsiz bir şekilde 10 gün işe gitmediği için atıldığı ve işten atıldıktan sonra da 15 gün ortalıktan kaybolduğu iddia ediliyor.

Bozkurt’u ailesinin ve jandarmanın aramalarına rağmen bulunamadığı fakat kendiliğinden ortaya çıktığı da gelen bilgiler arasında..

Bozkurt’un bu zaman diliminde nerede olduğu netlik kazanmadı.

KİM BU ERDAL BOZKURT!

Aslen Rizeli. Samsun Salıpazarı doğumlu. 1991, 92, 93 ve 94 yıllarında yatılı kaldığı Samsun 50. Yıl lisesi’nde okurken hafta sonlarında FETÖ’nün ışık evlerine devam etti.

1994 yılında mülkiyeye sızması için Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’ne kayıt yaptırdı. Burada Mümtazer Türköne ve ekibinden dersler aldı. Üniversite yıllarında da FETÖ’nün ışık evlerinde kalmaya devam eden Bozkurt’un, örgütün polis yapılanmasından sorumlu ev ve bölge imamı olarak görev aldığı iddia ediliyor.

Bu nedenle örgütün talimatı ile okulunu uzattı. Daha sonra da okuldan atıldı. 2008 yılında çıkan öğrenci affından yararlandı.

Erdal Bozkurt Samsun fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert