Erdal Bozkurt’un Feza berk koleji sevdası nerden geliyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Erdal Bozkurt’un Feza berk koleji sevdası nerden geliyor!
08.05.2017 10:41:30

 

Erdal Bozkurt’un Feza berk koleji sevdası nerden geliyor!

Samsun Haber - Geçen günlerde Feza Berk Koleji’nde Okul Müdürü Mevlüt Tabak ile toplantılar yaptığının resmini yayınladığımız Samsunhaber tc sahibi Erdal Bozkurt’un 17/25 Aralık’tan sonra da çeşitli vesilelerle Feza Berk Kolejinin haberlerini yayınladığı ortaya çıktı.

Bünyesinde samsunhaber.tc, samsuncanlihaber.com, gasste.com, atakumhaber.com, kuzeynews dergisi, samsunhaber.tc dergisi yayın organlarının bulunduran Erdal Bozkurt, Samsun’da yayın yapan bir haber sitesinin hakkındaki FETÖ’nün kriptosu olduğu iddiasına cevap verememişti.

Samsun’da yayın yapan bir internet sitesi,  “Samsunhaber.tc nereye koşuyor?” başlıklı bir haber yayınlayarak “Erdal Bozkurt Kripto mu?” diye sormuştu.

Site aynı haberde son zamanlarda herkesten fazla FETÖ karşıtı göründüğü ve kriptoculuğunu gizlemek için 03 Eylül 2016 tarihinde “FETÖ’nün Piçleri” manşetini attığı bilgilerine yer vermişti.

Samsunhaber.tc sahibi Erdal bozkurt bu iddialara cevap vermek yerine, sitenin yayın yaptığı hosting yetkililerini tehdit etmeyi tercih etmişti.

Bu gelişmelerin ardından Akasyamhaber, Erdal Bozkurt’un, Feza Berk Koleji’nde Okul Müdürü Mevlüt Tabak ile birçok defa toplantı yaptığının resmini yayınlamıştı.

Erdal Bozkurt’un, FETÖ ile mücadelede milat kabul edilen 17/25 Aralık’tan sonra da Feza Berk Koleji’nin haberlerini yapmaktan imtina etmemesi akıllara çeşitli soru işaretlerini getiriyor.

FEZA BERK ANKARA’DAN MADALYAYLA DÖNDÜ HABERİ

17/25 Aralık’tan 4 ve 6 ay sonra dahi Feza Berk Kolejiyle ilişkilerini devam ettiren Bozkurt 25 Mart 2014’te Fezalı Koleji öğrencilerinin Ankara’dan iki madalya ile döndüklerini haberini yayınladı.

Bozkurt’un samsunhaber tc’de yayınladığı haber de Feza Berk Koleji Müdürü Mevlüt Tabak’ın "Başarı, Özel Feza Berk Okulu'nda gelenek oldu. Bunu son yıllarda her dalda alınan madalyalarla ispatladık." Şeklindeki görüşlerine yer verdi.

Bozkurt 17/25 Aralık’tan sonra Feza Berk Koleji haberlerine devam etti;

TEOG TÜRKİYE ŞAMPİYONU FEZA BERK’TEN HABERİ

Haziran 2014’te ‘TEOG Türkiye Şampiyonu Feza Berk Koleji’nden’ başlık haberde ise, TEOG sınavına Feza Berk Koleji öğrencisi  İ.B.’nın soruların tamamını doğru yaparak Türkiye şampiyonu olduğunu belirtti.

Baba’nın, “Bu başarıyı hem okul öğretmenlerime hem de Sakarya Dershanesi öğretmenlerime armağan ediyorum.” Görüşlerine de yer veren Bozkurt, Feza Berk Koleji Müdürü Mevlüt Tabak ise hiçbir başarının tesadüfî olmadığını hatırlatmasına da haberinde yer verdi.

Bilindiği gibi FETÖ/PDY’nin 17/25 Aralık 2013 rüşvet ve yolsuzluk soruşturma operasyonunu ardından dönemin Başbakanı Erdoğan FETÖ ile bütün bağların kesilmesi talimatı vermişti.

Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, başlatılan soruşturmayı hükümeti ve ekonomiyi hedef alan siyasi bir operasyon olarak yorumlamış ve operasyonun FETÖ/PDY tarafından yürütüldüğünü belirtmişlerdi.

 

Erdal Bozkurt fetö Feza Berk Koleji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert