Erdoğan duvar değil Çanakkale’dir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdoğan duvar değil Çanakkale’dir!
04.07.2017 14:22:57

 

Erdoğan duvar değil Çanakkale’dir!

CHP’nin (Her ne kadar sevmesem de) geleneksel kodlarını bozmayı Soros talimatı FETÖ’nün kaset operasyonuyla genel başkanlık koltuğuna kontrollü şekilde oturan Kemal Kılıçdaroğlu başardı.

CHP, bugün mezhepçiliğin tavan yaptığı, FETÖ’nün kontrol ettiği, PKK’nın ise geniş bir şekilde yuvalandığı siyasi partiden ziyade; bir örgüte dönüştü. Gezi’de en öndelerdi, 17-25 Aralık’ı önceden biliyorlardı ve propagandasını yaptılar, FETÖ sahte deliller üretti, operasyonlar yaptı, bunlar da darbe girişiminin siyasi ayağını oluşturdu. 15 Temmuz işgal girişimini de birlikte hazırladılar. Kılıçdaroğlu ve terör iltisaklı ekibinin 15 Temmuz ortaklığı da aşikâr. Eğer darbe başarılı olsaydı, ona verilecek de bir makam vardı. Belki de Başbakanlık, bu kritik detayları savcılarımız ortaya çıkaracaklardır. FETÖ ile birlikte kalkıştıkları tüm darbe girişimleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dik duruşu ve milletin feraseti, kahramanlığıyla püskürtüldü. Şimdi son adımları, son büyük plan adalet kisvesiyle sivil darbe yapmak. Türk bayrağı ile Kur’an ayetleriyle Peygamberimiz’e (sas) ilişkin benzetmeleriyle takiye yapıyorlar, tıpkı akıl hocaları FETÖ gibi. Lakin bunları yaparken, kendilerini de ele veriyorlar.

Kılıçdaroğlu yürüyüş Maltepe’de bitmeyecek diyor, HDP mitinge kitlesel katılım yapacağını açıklıyor, FETÖ dış bağlantılar sağlıyor. Bu yürüyüşün adalet arayışı değil, sivil darbe hazırlığı olduğu çok açık. Kılıçdaroğlu, Ahmet Hakan ile yaptığı mülakatta ne dedi: “Duvara karşı yürüyoruz.” Omuz omuza yürüdüğü terör destekçisi Hasan Cemal ise bu duvarın Erdoğan olduğunu söyledi ve darbe çağrısı yaptı. 15 Temmuz’da yarım kalan hesabı görürüz burada sorun yok; lakin şunu unutmayın Erdoğan duvar değil, Çanakkale’dir. Sizler de Çanakkale’ye gelen İngiliz ve diğer emperyalist işgalci kuvvetlersiniz. Erdoğan sadece bağımsız bir Türkiye’nin değil adil dünyanın da tohumudur. Sizi uyarıyorum, Türkiye’yi ve Erdoğan’ı düşman olarak gören küresel şeytani akılla yeni bir Gezi tertiplerseniz Yunanlılar’dan farklı muamele görmeyeceksiniz… Hükumet zaten tedbirleri aldı, FETÖ’cü darbecilerle koğuş arkadaşı olursunuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a darbe yapıp, Türkiye’yi teslim almaya çalışan bu şer ittifakına karşı cevabımızı 15 Temmuz’un yıl dönümünde vereceğiz. O gece milyonlar yine sokağa dökülüp mevzilerinde olacak, demokrasinin nasıl korunduğunu, Türkiye’nin asla işgal edilemeyeceğini tüm dünyaya tekrar gösterecek…

Sabri İşbilen / Diriliş Postası

chp fetö Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert