Erdoğan'dan 250 müjde!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdoğan'dan 250 müjde!
27.07.2017 13:50:20

 

Erdoğan'dan 250 müjde!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 180 günde tamamlanacak büyük reformlar öngören yeni yol haritasını önümüzdeki günlerde açıklayacak...

Altı ayı kapsayan bu reform hamlesi tam 250 müjdeyi kapsıyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 180 günde tamamlanacak büyük reformlar öngören yeni yol haritasını önümüzdeki günlerde açıklayacak... Altı ayı kapsayan bu reform hamlesi tam 250 müjdeyi kapsıyor...

180 GÜNLÜK EYLEM PLANI

Ekonomi ağırlıklı yeni kararlar, uygulamalar hızla devreye girerken; bu süreçte bakanlıklar, üst kurullar, kilit organlar da yeniden yapılandırılıyor.

Kabine değişikliği ile birlikte kamudaki kurul ve komisyonların başkan ve üyeleri de belirlendi. Bu hafta yapılan Bakanlar Kurulu toplantısında 180 günlük eylem planı değerlendirildi.

250 MÜJDE

Takvim'in haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki günlerde açıklayacağı eylem planında vatandaş için öncelikli olan talepler, kısa sürede yaşama geçirilecek başlıklar ve önemli öncelikli projeler yer alacak.

Planda 6 aylık dönemde 250'ye yakın icraat yer alıyor. Küçük işletmelerin desteklenmesinden ticari hayatta çeşitli kolaylıklara, sosyal güvenlikten yeni teşviklere kadar birçok başlık bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakanlar Kurulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
eyt magduru     2017-09-06 eyt bekliyorum lütfen çocuklu kadınlara yapın acıyın
GALERİLER
Advert
Advert