Advert
Erdoğan’dan ‘Melih Gökçek’ için yeni yorum: Partinin şerefi daha önemli!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdoğan’dan ‘Melih Gökçek’ için yeni yorum: Partinin şerefi daha önemli!
05.10.2017 13:23:49

 

Erdoğan’dan ‘Melih Gökçek’ için yeni yorum: Partinin şerefi daha önemli!

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Melik Gökçek'in istifası istendi" haberlerine ilişkin bu kez Tahran dönüşünde uçakta konuştu. Erdoğan "Davaya inananlar gerekirse istifa ederler. Bir makama getirilirken iyi de makamı boşaltması istenirken niye yadırganıyor. 'Şerefim var' dersen, partinin şerefi var kusura bakma. Partinin şerefi daha önemli." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tahran ziyareti sırasında uçakta götürdüğü gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifasının istendiğine ilişkin iddiaları da yorumlayan Erdoğan “Belediyelerde iyi niyet içerisinde mesele çözülür. Davaya inananlar gerekirse istifa ederler. Bir makama getirilirken iyi de makamı boşaltması istenirken niye yadırganıyor. ‘Şerefim var’ dersen, partinin şerefi var kusura bakma. Partinin şerefi daha önemli. Yerel seçime hazırlık yapmalıyız.” dedi.

Erdoğan, önceki gün gazetecilere Meclis kulisinde yaptığı açıklamada ise Melih Gökçek ve ‘istifa listesi’nde ismi geçen diğer başkanlar için  “Şu an yok ancak olmayacağı anlamına gelmez” demişti.

Melih Gökçek Erdoğan istifa listesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aslanbegovic@yahoo.com     2017-10-06 Allah Allah. Seçimle gelmiyor muydu o makamlara gelenler? Seçime de inanmıyoruz böylece. Ali atar, Ali kovar.
GALERİLER
Advert
Advert