Eski Gümrük Muhafaza Genel Müdürü Bahri Öktem ve Şirketinden açıklama
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Eski Gümrük Muhafaza Genel Müdürü Bahri Öktem ve Şirketinden açıklama
24.11.2018 09:22:49

 

Eski Gümrük Muhafaza Genel Müdürü Bahri Öktem ve Şirketinden açıklama

Eski Gümrük Muhafaza Genel Müdürü Bahri Öktem’in Papaz kıyafetiyle mason ayin resmi! Haberimiz üzerine Bahri Öktem ile ortağı olduğu Customs Audit şirketinden açıklama geldi.

Bir şatoda yapılacak olan ayin öncesinde, papaz kıyafetleri giydiğini yazdığımız Bahri Ökten giydiği elbisenin papaz elbisesi değil, Roma kostümü olduğunu kaydetti.

Hırvatistan’da yapılan Kamping Karavan buluşması sırasında, Hırvatistan’ın Roma’nın merkezi olması dolayısıyla böyle bir kıyafet giyildiğini belirtti.

Halen Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneği üyesi olduğunu gizlemediğini de sözlerine ekleyen Öktem Halen Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Derneğinin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve dernekler masasına kayıtlı yasal bir kuruluş olduğunu savundu.

Öktem’in ortağı olduğu Customs Audit şirketi ise şu açıklamayı yaptı;

“Yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde de belirttiğim üzere yayınlamış olduğunuz haber habercilik ahlakı ile uyuşmayan, hiçbir dayanağı olmayan asılsız ve karalamaya yönelik bir haberdir. Ne yazık ki, Bir kişinin sosyal medya hesabında TAM BİR YIL ÖNCE paylaştığı fotoğrafı alıp Papaz Kıyafeti ve Ayini gibi asılsız ifadelerle asılsız karalama içeriklidir.

Yaptığımız araştırma ve görüşme sonucunda,

Fotoğraftaki kıyafetin baktığını görebilir bir kişinin anlayabileceği üzere papaz kıyafeti ile alakası yoktur.

Hırvatistan’da karavan sahiplerinin yapmış olduğu bir turnuvada yapılan sosyal etkinlikte dağıtılan ve giyilen bir kıyafettir.

Etkinliğin temasına uygun olarak tüm karavan etkinliğe katılanlara bu kıyafet dağıtılmıştır, papaz kıyafeti ile yakından uzaktan ilgisi yoktur. Açık havada karavan sahipleri arasında yapılan bu etkinliğin papaz ayiniyle değildir, hiçbir ilgisi yoktur.

Bunun ayrıca, az çok Google araştırırsanız bu fotoğrafın masonlukla bağdaştırılamayacağını anlarsınız. Fotoğrafta yanındaki hanımefendi eşidir ve kadınlar mason olamaz, ayine de katılamaz.

Diğer yandan, Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlanan CustomsAudit firmasının kuruluş yapısında görüleceği üzer Mehmet Bahir Öktem CustomsAudit firmasının ortağı, çalışanı değildir. hiçbir ilgisi veya ilişkisi yoktur.

Yapılan son derece yanlış ve yanıltıcıdır. Papaz kıyafeti ve papaz ayini ile ilgisi olmayan yukarıdaki belirtiğimiz Hırvatistan’daki karavan etkinliğindeki fotoğrafın haberinizde yer alığı şekilde çarpıtılmasına karşı hukuki haklarımız saklı kalmak üzere derhal haberim kaldırılmasını talep ediyoruz.

Bahri Öktem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Roma Dondurmacısı     2018-11-24 Adam Hırvatistanı Roma'nın merkezi sanıyor. Daha neler. Roma'nın merkezi Burdur Isparta arasında bir yerdir :)
böylesi az çıkar     2018-11-24 ilgili firma resmen ortağını inkar ediyor halbuki websitesinde kurucu ortak olarak tanıtılıyor aynı kişinin ismi fotoğrafı ve özgeçmişi var. Bu firmanın yetkilisi ya baktığını göremiyor ya da yazdığını okuyamıyor veya fena halde afallamış
ATMA BAHRİ DİN GARDAŞIYIZ     2018-11-24 BU ADAM HAYATINDA ROMA KIYAFETİ GÖRMEMİŞ. BİLMİYORSA İNTERNETTEN ARAŞTIRSIN. HIRVATİSTAN'IN "ROMA MERKEZİ" OLDUĞUNU SÖYLEMEK DE CEHALETİN KOYU KARANLIĞIDIR.
GALERİLER
Advert