Eski Milletvekili Musa Uzunkaya’nın paylaşımına ilginç bir yorum; Hayırdır Musa Hocam…
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Eski Milletvekili Musa Uzunkaya’nın paylaşımına ilginç bir yorum; Hayırdır Musa Hocam…
25.04.2018 09:36:07

 

Eski Milletvekili Musa Uzunkaya’nın paylaşımına ilginç bir yorum; Hayırdır Musa Hocam…

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya AK Parti Grup toplantısına katıldı ve sosyal medyada aday olmayı düşünen bazı milletvekillerinin şakşakçı getirdiklerini yazarak gruptan bir kaç resimle paylaştı.

Uzunkaya sosyal medyadan yaptığı paylaşımında şunları yazdı;

“An itibarıyla Ak Parti Grup toplantısındayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum. Resmen mevcut vekillerle, ileriye dönük aday olmayı düşünenler şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı bir kısım dilim varmıyor (...) lar getirmişler. Ne olacak onlar için yapılan tezahüratlar, yeniden aday olmalarına imkan hazırlayacak. Siyaset adamı vakur ve olgun olmalı değil mi?

İrtifa kaybediyoruz. Dikkat, dikkat!.. Allah yardımcımız olsun." dedi.

Uzunkaya'nın grup toplantısında aday olmayı düşünen milletvekillerinin kendilerine tezahürat yapmaları için şakşakçı getirdiği yönündeki eleştirisi ise takipçileri tarafından yapılan yorumlardan birisi çok ilginçti;

“Hayırdır Musa Hocam sizde de sanki bir kayma potansiyeli var gibi… Sanki bunun zeminini hazırlıyor gibi konuşuyorsunuz…”

AK Parti eski milletvekili Musa Uzunkaya’nın bir kardeşi genel müdür, bir kardeşi Antalya Emniyet Müdürüyken yaştan emekli oldu hemen kamu güvenlik müşaviri oldu, oğlu Sağlık Bakanlığı’nda daire başkanı, kardeşi İŞKUR Genel Müdürü, yeğeni İŞKUR müdür yardımcısıolarak görev yapıyor.

Görüldüğü çok fazla eksen kayması yaşamamışlar.

Ak Parti Musa Uzunkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan Sever     0000-00-00 İşinize Gelmeyen herşey herkez vatan hayini yazık bu site yi takim edenlere allah akıl fikir versin ne diyim :)
GALERİLER
Advert
Advert