Esnafa Devlet Sözü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Esnafa Devlet Sözü
07.06.2018 13:17:23

 

Esnafa Devlet Sözü

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim beyannamelerinde çiftçi ve esnaflara yönelik vaatlerin 'Devlet' sözü olduğunu vurguladı

Çarşamba ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, halkın MHP'ye büyük ilgisi olduğunu belirterek, "Hemşerilerimizin bize olan teveccühü ve duaları hizmet yolunda bizi güçlendiriyor." dedi. Çarşamba Kapalı Pazarı'ndaki esnafa hayırlı işler dileyen Erdem Okan, "Ülkemizi kalkındırmanın ilk adımı üretimden başlıyor. Çiftçilerimiz gerçekten büyük zorluk içinde üretim yapmaya çalışıyor. Bu da pazarda vatandaşlarımızın cebine yansıyor. Partimizin öncelikli hedefi, ekonomik sıkıntılar içerisindeki çiftçimizi ve esnafımızı borç sarmalından kurtarmak." diye konuştu.

ESNAFA DEVLET SÖZÜ

Ziyaretlerine Dr. Erol Uysal Caddesi esnafıyla devam eden Erdem Okan, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ve mecliste güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi için destek isteyerek, "Ekonomimizin temel taşları esnaflarımız için geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı vereceğiz. Staj, çıraklık ve askerlik sürelerinin emeklilik hizmetine sayılmasını sağlayacağız. Vergi ve prim yükünün azaltılmasını, asgari ücretten vergi alınmamasını ve emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi hayata geçireceğiz. Seçim beyannamemizde esnaflarımıza verdiğimiz vaatler, bir 'Devlet' sözüdür. TBMM çatısı altında güçlü bir MHP bu taahhütleri yerine getirmek için canla başla çalışacaktır" şeklinde konuştu.

Erdem Okan MHP Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert