Ev kadınlarına süper destek !
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ev kadınlarına süper destek !
17.08.2013 10:17:30

 

Ev kadınlarına süper destek !

Şekerbank, ev kadınlarına, ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile de evdeki üretime destek oluyor.

 Şekerbank, ev kadınlarına özel iki yeni ürün geliştirdi. Banka, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ ile ev kadınlarına hesap işletim ücreti ödemeden tasarruflarını değerlendirme fırsatı sunarken, ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile de evdeki üretime destek oluyor
 Şekerbank, tasarrufun ve üretimin gizli kahramanları, aile bütçelerinin yarını için çalışan ev kadınlarına özel iki yeni ürün geliştirdi. Banka, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ ile ev kadınlarına hesap işletim ücreti ödemeden tasarruflarını değerlendirme fırsatı sunarken, ev ekonomisine katkı sağlayan ev kadınlarına yönelik geliştirdiği ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile de evdeki üretime destek oluyor.

Türkiye çapında yaygın şube ağı ve yerel bankacılıktaki bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek onlara özel çözümler sunan Şekerbank şimdi de ev kadınları için özel ürünler geliştirdi. Şekerbank, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ ile tasarruflarını vadeli mevduat hesabında değerlendiren ev kadınlarının hesap işletim ücreti olmadan bankacılık işlemlerini yapmalarına imkan tanırken, ev kadınlarının ekonomiye dahil olmalarına, böylece aile bütçelerine katkıda bulunmalarına olanak sağlayan ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile finansman sağlıyor.

Hesap ücreti yok…

Şekerbank ‘Ev Ekonomisi Paketi’ne sahip olan ev kadınları bankacılık işlemlerinde hesap işletim ücreti ödemiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı olan ev kadınlarının, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ne sahip olmaları için Şekerbank’ın bankacılık ürün ve hizmetlerinden en az 5 tanesini kullanması yeterli oluyor. Ayrıca BES ödemesini Şeker Bonus kredi kartı ile yapan ev kadınları bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL bonus kazanıyor. Kazanılan bonus, Şeker Bonus kredi kartı ile yapılan eğitim ve sağlık harcamalarını ödemek için kullanıldığında ise 2 kat daha değerli hale gelerek 100 TL oluyor.
Kendi emekleriyle aile bütçesine katkı sağlamak için çalışan ev kadınlarının hayatlarını kolaylaştıran Şekerbank, ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile ev kadınlarının 1.500 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını, 12 aya varan vadeler ve aylık yüzde 0.97 faiz ile karşılıyor. Şekerbank, ‘Benim Desteğim Kredisi’nden yararlanmak isteyen ev kadınlarına, nakit akışları ve ihtiyaçları dikkate alınarak ödemesiz dönemli ve balon ödemeli esnek ödeme planları sunuyor.
Özciğer: “Ev kadınlarını üretime dahil olmaları için cesaretlendiriyoruz.”

Ev ekonomisi içinde ev kadınlarının önemli role sahip olduklarının altını çizen Şekerbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, “Ev kadınlarının aile ekonomisine yaptıkları katkıyı artırmak ve geleceklerini güvence altına almalarını sağlamak amacıyla onlara özel ürünler çıkardık. Ev kadınlarına özel geliştirdiğimiz ürünlerle onları üretime dahil olmaları için cesaretlendirmeyi aynı zamanda da tasarruflarına destek olmayı amaçlıyoruz. Geliştirdiğimiz ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile sabit gelirlerinin yanı sıra yaptıkları küçük üretimlerle aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen ev kadınları, onlara özel düzenlenen ödeme planları ile zorlanmadan kredilerini geri ödeyebilecek. Şekerbank olarak, ev kadınlarının aile bütçelerine yaptıkları katkıyı sürekli hale getirerek toplumsal kalkınmaya da destek oluyoruz.” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER