​Fatih Altaylı, isim isim sayıp yeni Parti’yle ilgili tarih verdi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Fatih Altaylı, isim isim sayıp yeni Parti’yle ilgili tarih verdi!
03.04.2019 10:54:46

 

​Fatih Altaylı, isim isim sayıp yeni Parti’yle ilgili tarih verdi!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Beşir Atalay, Suat Kılıç, Mehmet Şimşek, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun ismini verip "Bu ay içinde hamleler gelebilir" diye yazdı.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, seçimin ardından kaleme aldığı yazıda, yeni parti iddialarıyla ilgili olarak bir kulis bilgisi verdi. Altaylı, Beşir Atalay, Suat Kılıç, Mehmet Şimşek'in, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun yanında yer alacağını vurgulayıp tarih verdi.

Altaylı, 31 Mart Yerel Seçimi'nin ardından kaleme aldığı yazıda, "Bu ay içinde o cepheden bazı hamleler gelebilir" deyip "İktidar kanadında ise hükümette bazı bakanlıklarda değişimler olabileceği, bazı bakanların görev yerinin değişebileceği konuşuluyor" açıklamasına yer verdi.

Fatih Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"BU AY İÇİNDE O CEPHEDEN BAZI HAMLELER GELEBİLİR"

"Bu seçim sonuçları bir süredir konuşulan "yeni" partilerin kurulumunu nasıl etkiler? Burada tahminden çok duyumlarımı paylaşmak isterim. Davutoğlu'nun çok hızlı bir biçimde harekete geçeceği yolunda bilgiler, kulisler geliyor. Bu ay içinde o cepheden bazı hamleler gelebilir."

Fatih Altaylı, İsim İsim Sayıp Yeni Parti'yle İlgili Tarih Verdi

3 İSİMDEN BABACAN'A DESTEK

"Babacan tarafında ise yine gelen duyumlara göre "3 ay bekleyelim ve Cumhurbaşkanı'nın hamlelerini görelim" eğilimi ağır basıyormuş. Bu arada Beşir Atalay, Suat Kılıç ve Mehmet Şimşek de Babacan'ın yanında yer alacaklar diye ciddi bir bilgi geldi."

"BAZI BAKANLARIN GÖREV YERİNİN DEĞİŞEBİLECEĞİ KONUŞULUYOR"

"3 ay uzun süre ama çok da uzun değil. Göreceğiz." diyen Altaylı, şu ifadeleri kullandı:

"İktidar kanadında ise hükümette bazı bakanlıklarda değişimler olabileceği, bazı bakanların görev yerinin değişebileceği konuşuluyor. Özellikle de yerel seçim sonuçlarına bağlı olarak."

Suat Kılıç Ahmet Davutoğlu Ali Babacan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert