Advert
FETÖ Elebaşısı’ndan yeni bir kitap...
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
FETÖ Elebaşısı’ndan yeni bir kitap...
27.06.2017 14:27:25

 

FETÖ Elebaşısı’ndan yeni bir kitap...

15 Temmuz başarısız darbe girişiminin arkasındaki FETÖ/PDY örgütünün elebaşısı Fethullah Gülen yeni bir kitap çıkardı.

BAHAR NEŞİDESİ

FETÖ elebaşı son kitabında özellikle Cezaevineki FETÖ'cülere seslenerek  "Bahar geldi... Dayanın, hepinizi çıkaracağım" tarzında sübliminal ambalajlara sarılı mesajlar veriyor.

FETÖ’nün firari kilit isimlerinden Abdullah Aymaz , Fethullah Gülen’in yeni bir kitabının çıktığını duyurdu. 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümüne ramak kala yayımlanan kitabın adı, “Bahar Neşidesi."

Abdullah Aymaz, Zaman Amerika’daki köşesinde kitabı anlatırken şöyle yazdı:

“(...) Kitabın başındaki “Takdim Yerine” başlığı altında anlatılan enfes ifadelerden sadece bir bölümün de aktarmak istiyorum:

“Gökte ve yerde ne varsa, hepsinin, ilmî bir programa göre Yaratan’ın irade ve dilemesine bağlı cereyan ettiğine inanan ve bu inanç perspektifinde hayatını yaşayanlar, eşya ve hadiseleri düz nazarlardan  daha bir farklı okur, daha bir farklı değerlendirirler. Onların ufkunda gecelerin karanlığı gündüzlerin aydınlığına gebedir; yüreklere ürperti ve korku salarak esen rüzgar, rahmet bulutlarının aşılayıcısı ve ilk müjdecisidir; kış ortasında yağan kar, baharda  fışkıracak pınarın menbaıdır;  elde olmayan mazlumiyet ve mağduriyetler de  gelecek mutlulukların vesilesidir. Dolayısıyla, onların o aydınlık dimağlarda, yerinde en sert esen tipi-boran bile rahmet rengine bürünür; elemler elemlerin koridorları hâline gelir ve ızdıraplar da birer doğum sancısına dönüşür. Hatta şerler, böylelerinin atmosferinde hayır rengini alır; ızdırap ve acılar da onların saflaşıp özlerine ermelerini netice verir.”

gulen kitap fetö pyd terör örgütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert