FETÖ İhaneti Ve Cemaatler
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
FETÖ İhaneti Ve Cemaatler
12.04.2018 09:32:39

 

FETÖ İhaneti Ve Cemaatler

FETÖ örgütü İslam âlemini boğmak ve özellikle de Türkiye’de gelişen hamiyetli insanların önünü kesmek için kurulmuştur. Kurucuları arasında bilumum İslam düşmanları yer almıştır. ABD’deki Yahudi lobisi, CIA, MOSSAD, Sabetaycılar, Papalık en belirgin destekçileri olup fitne hareketine hala devam etmektedirler.

Süfyaniyetin 4. Rüknü olarak gösterdiğim Fetullah Gülen hakkında çok sayıda yazı yayınladım. Yazıda kullandığım kaynaklar başta Kuran ayetleri olmak üzere ahirzaman hadisleri ve muteber İslam âlimlerinin kitaplarıdır. Dileyenler bu konuda sayısız makaleyi internetten indirip okuyabilirler.

FETÖ ile alakalı olarak bazı dostlarımdan aldığım yazıları ise sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle İslam âlemi içine atılmaya çalışılan fitneleri bu sayede daha iyi anlayacak ve gerekli önlemleri alabileceğiz…

Öncelikle FETÖ ihanetinden sonra diğer cemaatler ile ilgili olarak yürütülen karalama çabalarının iç yüzünü anlamaya çalışalım:

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
suzan Kişioğlu     2018-04-12 Kur'anı Kerim bize yeter.Doğru ve Allahın istediği gibi kul olmak için Kitabımız ve Peygamber efendimizin gösterdiği yol,rehber arayana kafidir.Cemaatler siyasileri,bürokratlar atamalarını görev adlettiklerinden ne yazıkki sapkınlık içindeler.Milletin kafasını bulandırıp durmayın.Fetö para topladıda diğerleri toplamıyormu?Bizim hiçbirine ihtiyacımız yok.Çünkü hak etmediğimiz ne atama peşindeyiz nede birilerinin sırtından kazançlar.15 Temmuzda hiç fetöcü ismi veren cemaat lideri,mensubu görmedik.
GALERİLER
Advert
Advert