FETÖ ile mücadelede garibanlara çullanmayın!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
FETÖ ile mücadelede garibanlara çullanmayın!
02.04.2018 09:33:07

 

FETÖ ile mücadelede garibanlara çullanmayın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(FETÖ ile mücadele) Bu mücadelede yanlış yapanları, işi sulandıranları, suçluları koruyanları, asıl hainleri bırakıp gariban insanların üstüne çullananları görür, duyar, tespit edersek, onların da yakalarına yapışmaktan asla çekinmeyiz."

YAKALARINA YAPIŞMAKTAN ASLA ÇEKİNMEYİZ

AK Parti Hatay İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’yle mücadeleyi ne kadar sürerse ve nereye kadar giderse oraya kadar sürdürmekte kararlıyız. Bu mücadelede yanlış yapanları, işi sulandıranları, suçluları koruyanları, asıl hainleri bırakıp gariban insanların üstüne çullananları görüp duyar, tespit edersek onların da yakalarına yapışmaktan asla çekinmeyiz.

Türkiye ve Türk milletinin bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet girişimine maruz kalmaması için ne FETÖ’ye, ne de benzer yapılanmalara asla geçit vermeyeceğiz. Aksi takdirde 15 Temmuz’da canları pahasına sokaklara dökülen milyonlarca insanımıza, şehadet makamına erişen 251 kardeşimize, 2 bin 193 gazimize mahcup oluruz” diye konuştu.

erdoğan fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Suzan     2018-04-03 O halde Sn.Cumhurbaşkanım randevu verirlerse üniversitelerde ve yök marifetiyle fetöyle mücadele edenlere neler yaptıklarını ifade edelim.Çünki en yakınında çalışanlarda herşeyi kendisinden gizleyerek destek sağlıyorlar.Mv.'li bile konuyu kendisine iletmekte zorlandıysa bizim halimizi düşünün.
GALERİLER
Advert
Advert