FETÖ’nün çok eski taktiği; Kişisel husumeti var efendim!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
FETÖ’nün çok eski taktiği; Kişisel husumeti var efendim!
08.11.2017 10:01:58

 

FETÖ’nün çok eski taktiği; Kişisel husumeti var efendim!

Gazi Üniversitesinden 2014 yılında gerekçesiz işten çıkarılan ve gerekçesiz şekilde herhangi bir kanun maddesine dayanmayan o dönemin yargısı tarafından gerekçesiz esasa girilmeden kararı onaylanan Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi Tahir Çalgüner Danıştay nezdinde ve sonrasında da hukuk savaşını sürdürmekte kararlı.

Konuyla alakalı olarak Akasyamhaber’a açıklama yapan Çalgüner “Cemaatif yapı ile husumet içindeyim. Bu yapının üniversiteyi ne hale getirdiğini gördük. Şimdi ise Gülen cemaati kalıntıları ile mahkemeler önünde hesaplaşacağız” diye konuştu.

Çalgüner şöyle devam etti;

Bu süreç içinde şahsim bir itibarsızlaştırma operasyonuna uğratılmaya çalışılmıştır.

Adli yargıda hakim karşısına çıkmaktan çekinen bu ödleklerin sosyal medya üzerinden takma isimler alarak yürüttükleri algı operasyoncusu troller bir türlü hakim önüne çıkamayan kişiler ve bunların uzantıları ile aynı kişilerdir.

Cemaatçilik yapıp YÖK başkanının önünde Kur’an’a el basıp cemaatçi olmadıklarını söyleyen kişiler şu anda FETÖ’den Sincan Cezaevindeler. Gülen korkusundan itirafçı bile olamayan kişilerin eğer benimle bir kişisel husumetleri var ise Yargı yolu açıktır. Hodri meydan diyorum. Hayatımda çok kişiyi mahkemeye verdim. Âmâ bir kişi bile beni mahkemeye veremedi.

Bunu yapamıyorsanız. Oturun oturduğunuz yerde... Mübaşir adınızı söylediği anda ben karşınızda olacağım ve işte o an belgeler havada uçuşacak.

Sadede geliniz Akasyam gazetesini her zaman yaptığınız yöntemle sanal kişiliklerinizle meşgul etmeyiniz. Hele bir ortaya çıkında endamınızı görelim. Gülen mihrakları ile mücadelenin siyaset üstü bir toplumcu konu olduğunu bunun kişisel değil kişiler ile ilgili olduğunu size anlatalım efendim. Bu açıklamadan sonrada gerçek kişilik olarak Akasyam gazetesine bir açıklama gelmezse hatırım kalır... Sorun o zaman sizin cemaatsel kişiliğiniz yani " kişisel "  kişiliksizliğinizle ilgilidir der geçeriz. dedi.

Gülen cemaati FETÖ YÖK ahir Çalgüner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fehime     0000-00-00 bu kriptolar neden halen unvde calısıyor , bazısıda enstitü müdürlük görevi yapıyor üstelik.
Mehmet Boztepe     0000-00-00 Kripto personel temizliği yok.Herkes yerli yerinde.Yeni KHK istiyoruz.
SEDAT     0000-00-00 Fetöcü zombilerin zombik işleri.Battıkca batıyorlar.
Ziya KUL     2017-11-08 akasyamkom hani bu sitede bir haber yayınlamıştınız,ruh hastanesindeki bir müdür yardımcısı bir hastane çalışanını gaza getirerek feysbukundan hastane müdürünü karalatmaya çalışmıştı.siz de haber yapmıştınız.bu müdür yardımcısının taktiği hakkında haberinizin devamını aylardır bekliyoruz yayıncılığın yüz "ak"ı akasyamkom...
GALERİLER
Advert