Fetö’nün eli samsun’da kol geziyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fetö’nün eli samsun’da kol geziyor!
05.06.2017 10:48:26

 

Fetö’nün eli samsun’da kol geziyor!

İzmir’de FETÖ’ye ait olduğu gerekçesiyle el konulan eski Yamanlar İlkokulu ve Ortaokulu binasında ortaya çıkartılan Fethullah Gülen’in eli” diye örgüt üyelerince öpülüp alınlarına konulan ellerin benzeri Samsun’da kol geziyor.

Samsun Sharaton Otel’in yakınlarında denize monte edilen elden sonra Samsun Doğu parkta bulunan bir heykelin kaidesinde de onlarca el motifi dikkat çekiyor.

İzmir Yamanlar kolejinin gizli bir odasında ortaya çıkarılan Fethullah Gülen'in elinin örgüt üyesi mensupları tarafından öpülüp alınlarına konuluyordu.

İddiaya göre bu, İzmir'de FETÖ'ye ait olduğu gerekçesiyle el konulan ve gizli bir bölmesi ortaya çıkartılan okulda gerçekleşiyordu.

GÜLEN'E BAĞLILIK YEMİNİ EDİYORLAR

Yamanlar Koleji’nde yetişen “seçilmiş öğrencilerin”, Harp Okullarından mezun olmalarının ardından kolejdeki bu odada “Gülen’e bağlılık yemini” ettikleri ve “himmet sözü” verdikleri ileri sürüldü. Örgüt üyeleri daha sonra da “Gülen’in eli” diye bu alçıdan yapılan el modelini öpüp alnına koyuyordu.

Gizli odada Deniz Kuvvetleri’ne ait olduğu sanılan tören kılıçları bulunmuştu.

İnceleme yapanlarca, tavanındaki işlemeleri Sultan Süleyman'ın mührü ile Siyon yıldızına benzetilen odadaki oturma düzeninin de mason localarını andırdığı belirtildi.

 

​Samsun Samsun Doğu park Fethullah Gülen fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert