Gazi üniversitesi, Rektör İbrahim Uslan'dan Bin Pişman
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gazi üniversitesi, Rektör İbrahim Uslan'dan Bin Pişman
06.09.2018 14:38:33

 

Gazi üniversitesi, Rektör İbrahim Uslan'dan Bin Pişman

Haber merkezimize ulaşan bilgiler ışığında, 15 Temmuz' dan 15 gün sonra Gazi üniversitesine 5. sıradan atanan rektör İbrahim Uslan; üniversitedeki FETÖ mücadelesini kendisine iletilen BYLOCK-cular listesi üzerinden götürdü. Bunun dışında Rektör olarak bizzat kendisinin idari tasarrufundan kaynaklı bir araştırma ve soruşturma süreci başlatmadı.. Cemaat mağduru personelin ifadelerine başvurmadığı gibi onları sürece müdahil etmedi. Bir yardım talebinde bulunmadı. Müştekileri mahalle baskısı altında tuttu.

 Gazi üniversitesi, Rektör İbrahim Uslan' dan bin pişman

Kendisinin basına yansıyan ifadelerinde FETÖ İhraç sayısında Türkiye 3.'sü olduklarını söylemesine rağmen, tam temizliğin kurumda yapılmadığını söyleyen müşteki personel; Uslan'ın süreci siyah ve beyaz olarak gördüğünü söyleyerek; KHK’larda yer alan, kripto cemaatçi pozisyonuna çekilen uyuyan hücre personeli için geliştirilen “gri memuriyet " hükmünün yerine getirilmesi konusunda tek bir işlem yapmadığını söyleyerek Gri alanda Türkiye sonuncusuyuz dediler.

Sabah gazetesinin uzunca bir süredir, Gazi üniversitesi hakkında herhangi bir konuda bir haber yapmadığını da söyleyen Müşteki hocalar; Melih Gökçek' in de Rektör Uslan'ı tebrik ziyaretinde bulunmadığını manidar bulduklarını belirttiler. Uslan' a atama sürecinde, kefil olduğu iddia edilen Karadenizli Belediye başkanının da durumdan rahatsız olduğu ve zaman içinde pişmanlık duyduğu söyleniyor.

FETÖ Gazi üniversitesi rektör İbrahim Uslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     2018-10-24 Bu ne? Haber desen değil? Nerede o meşhur 5N 1K? Kaynak yok? Olay yok? Köşe yazısı desen değil? Bu düpedüz iftira ve kurgu kokan dedikoduların alt alta yığılması. Siz böyle ne yapmaya çalışıyorsunuz? Yazık
Zübeyde     0000-00-00 Tahir yine rüya görüyor. ;)
GALERİLER