Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür Google'dan geçmişini sildirmiş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür Google'dan geçmişini sildirmiş!
02.02.2018 10:41:26

 

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür Google'dan geçmişini sildirmiş!

YÖK’ün Ali Gür hakkındaki FETÖ soruşturması, GAÜN rektörünü paniğe soktu.

23 bin TL para verip Google aramalarında istemediği sonuçları sildiren Ali Gür’ün bu hamlesi ile herkes silinen haberlerin ne olduğunu merak ediyor. Ali Gür’ün geçmişinden korkusu dikkat çekti.

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür’ün, Google’den istemediği sonuçları sildirdiği ortaya çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişiminden sadece 5 gün sonra Google’dan istemediği geçmişi sildiren Ali Gür, bir kez daha gündem oldu.

FETÖ’CÜLER İHRAÇ EDİLİNCE

Türkiye, 15 Temmuz’da FETÖ’nün hain darbe girişimi ile karşı karşıya kaldı. Devletin içine yerleşen FETÖ’cü hainler, devletin dik duruşu, milletin sokaklara inişi ile amacına ulaşamadı. Türkiye’nin FETÖ’nün gerçek yüzünü gördüğü karanlık gecenin ardından, ülkenin dört bir yanında FETÖ’cülere karşı operasyon başlatıldı. İlk olarak kamudaki FETÖ’cüler bir bir ihraç edildi.

DARBEDEN 5 GÜN SONRA

FETÖ’cülerin kamudan ihraç edildiği günlerde, o dönem Gaziantep Üniversitesi rektörlüğüne oynayan Prof. Dr. Ali Gür’ün kritik bir hamlede bulunduğu ortaya çıktı. Google arama motorunda geçmişi ile ilgili temizlik yapmak isteyen Gür,  darbe girişiminden sadece 5 gün sonra, Google merkezi ile temasa geçti. 20 Temmuz 2016’da paypal ödeme şekliyle Google arama motoruna 23 bin TL ödeyen Ali Gür, istemediği geçmişini temizletti. Geçmişinden korkarak böyle bir hamlede bulunan Ali Gür tüm dikkatleri bir anda üzerine çekti.

BU TEMİZLİK NEDEN?

YÖK tarafından hakkında FETÖ soruşturması açılan Ali Gür’ün, Google arama motorunda istemediği sonuçları sildirip geçmişini temizletmesi önemli bir gelişme olarak algılandı. Gür’ün, geçmişini neden temizletmek istemesi bir çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Google’da Gür’ün geçmişi ile ilgili silinenlerin ne olduğu merak konusu. Ali Gür’ün, sık sık FETÖ’cü olduğu iddiaları, Googla’da geçmişini temizletmesi ile farklı bir boyuta taşınabilir.

Ali Gür, rektör olarak atandığı günden bu yana sürekli gündemde. GAÜN’de adı hep skandallarla anılan Ali Gür hakkındaki iddialar, ciddi verici boyutlara ulaşınca, YÖK sessiz kalmadı. YÖK, Ali Gür ve en yakınındaki 3 isim hakkında FETÖ soruşturması açarken, ilk etapta bu isimlerden Hilmi Bayraktar, Savaş Gürsoy ve Murat Taner Gülşen görevlerinden alındı. Ali Gür’ün Googla’dan geçmişini sildirmesi ile birlikte, YÖK’ün soruşturma sonuçları da merakla bekleniyor. (Pusula)

Kaynak; Gaziantep Mega Haber

Ali Gür FETÖ Gaziantep Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert