Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Bu sorulara cevap verecek mi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Bu sorulara cevap verecek mi!
10.04.2017 10:25:58

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Bu sorulara cevap verecek mi!

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan hakkında eleştirilerde bulunan Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Arslan’a Savcılık takipsizlik, Selçuk Üniversitesi ceza verdi.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Arslan, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a cevaplaması için dört soru sordu.

Baykan soruları cevaplamak yerine Hüseyin Aslan’ı mahkemeye verdi.

Yetmedi, Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Arslan hakkında Konya Selçuk Üniversitesi soruşturma başlattı.

Soruşturmacı olarak da FETÖ terör örgütü elamanı olarak belirlenip hapis yatan Selçuk Üniversitesi’nin de eski rektörü olan Hakkı GÖKBEL döneminde yönetici olan Prof. Dr. Hasan Hüseyin DÖNMEZ atadı.

Savcılık kovuşturmaya yer olmadığına karar vermeden Üniversite Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Arslan’a disiplin cezası verdi.

Peki Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Arslan’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın cevaplamasını istediği sorular neydi?

İşte o sorular;

Kamuoyu Gençlik Spor İl Müdürü Ömer ERSÖZ ve Spor Genel Müdür Mehmet BAYKAN’dan 4 sorunun cevabını bekliyor.

1. Fetullahçı Terör Örgütü’nün üniversitelerinden olan Mevlana Üniversitesi’nin Spor Kulübüne 17-25 aralık operasyonundan sonra kulübü desteklemek için para verildi mi? Verildi ise kaç para veridi?

2. Konya Spor İl Müdürlüğüne Atletizm de Milli olan antrenör alındı mı? Bu alınan antrenörün millilik belgesi var mı? Atletizmci olarak alınıp voleybol antrenörlüğü yaptırıldığı doğru mu?

3. Saracoğlu tesislerinde Spor İl Müdürlüğüne ait arazi var mı? Var ise geliri Spor İl Müdürlüğüne mi yoksa şahıslara mı verilmektedir? 

4. Tenis kort tesisleri 30 Eylül 2016 tarih itibariyle sözleşmesi bitmiş olması gerekiyor. Boşaltılması ile ilgili bir işlem yapıldı mı?

Haberin Kaynağı; Hakikatperver

​Selçuk Üniversitesi Konya Selçuk Üniversitesi Hüseyin Arslan Mehmet Baykan Fetullahçı Terör Örgütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert