Genç'ten Demircan Ve Yeni Kabineye Tebrik
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Genç'ten Demircan Ve Yeni Kabineye Tebrik
19.07.2017 15:52:10

 

Genç'ten Demircan Ve Yeni Kabineye Tebrik

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, yayımladığı mesajla yeni kabine üyelerini ve Sağlık Bakanı olan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ı tebrik etti. Başkan Genç, "Sayın Demircan siyasette ve normal hayatta bizlerin bir ağabeyi ve büyüğüdür. Şehrimizin daha fazla hizmet alabilmesi için el ele, gönül gönüle çalışacağız" dedi.

Kabinenin yenilenmesi nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Genç, yeni kabine üyelerini tebrik etti. Mesajında, yeni kabinede Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın Sağlık Bakanı olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade eden Başkan Genç, "Hem 15 senenin deneyimini devam ettirecek hem de yeni bir enerji ile görev yapacak isimleri bir arada görmekten memnunuz. Yeni kabinede görevlerine devam eden tüm bakanlarımızı tebrik ediyor, yeni atanan bakanlarımıza da görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

'EL ELE ÇALIŞACAĞIZ'

AK Parti Milletvekili Ahmet Demircan'ın Sağlık Bakanı olarak açıklanmasının Samsun için önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Yeni görevinin öncelikle kendisine, şehrimize ve tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sayın Demircan siyasette ve normal hayatta bizlerin bir ağabeyi ve büyüğüdür. Böylesine önemli bir görev alması bizleri çok mutlu etmiştir. Bundan sonra da Samsun'un daha fazla yatırım ve hizmet alabilmesi için el ele, gönül gönüle çalışacağız" ifadelerini kullandı.

'TECRÜBELİ BİR İSİM'

Yeni Sağlık Bakanı Demircan'ın daha önce Bakanlık yapmış tecrübeli bir isim olduğunu da dile getiren Başkan Genç, "Ben Sayın Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan Bey'in şahsında, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a Samsunlular olarak bizleri onurlandırdığı için teşekkürlerimizi sunuyorum. Rabbim utandırmasın. Yeni kabinenin kalkınma ve büyüme yolunda hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Osman Genç Ahmet Demircan Sağlık Bakanı AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert