Güçlü Ve Lider Ülke İçin Cumhur İttifakı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Güçlü Ve Lider Ülke İçin Cumhur İttifakı
13.06.2018 08:45:49

 

Güçlü Ve Lider Ülke İçin Cumhur İttifakı

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, esnafın ekonomik problemlerinin giderileceğini ifade ederek, “Ülkemizi yarınlara daha güçlü, daha fazla üreten ve bölgesinde lider girmesini sağlayacak yegane birliktelik Cumhur İttifakı’dır.” Diye konuştu.

LİDER ÜLKE TÜRKİYE

Çarşamba ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, esnafları ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin önemini anlatan Erdem Okan, “Halkımızın, 16 Nisan 2017’deki

referandumunda ‘Evet’ diyerek onayladığı, ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne 24 Haziran’dan sonra geçilecek. Milliyetçi Hareket Partisi’nin altında imzası olan bu sistemin, ülkemize en uygun yönetim şekli olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra 15 Temmuz’daki gibi hain kalkışmaların yaşanmayacağı, yasama ve yürütmenin birbirinden daha bağımsız ve uyum içinde, ekonomide istikrarlı bir Türkiye’nin olacak. Ülkemizin yarınlara daha güçlü, daha fazla üreten ve bölgesinde lider girmesini sağlayacak yegane birliktelik olan Cumhur İttifakı’na, milletimizin teveccüh göstererek yetki vereceğine inanıyoruz.” dedi.

İLK İŞİMİZ EKONOMİK İYİLEŞME

Okan, esnafın sıkıntılarını bildiklerini belirterek, “Seçim beyannamemizde ekonomik problemlerin giderilmesine yönelik birçok çalışmamız var. Halkımız bizi meclise güçlü gönderme  teveccühünde bulunursa ilk işlerimiz; esnafımızın prim yükünün hafifletilmesi, geçmiş hizmetlere borçlanma hakkı verilmesi, AVM yasasının esnafı koruyacak şekilde yeniden düzenlenmesi, staj ve çıraklık sürelerinin emeklilik hizmetine sayılması, yük ve yolcu taşımacılığı yapan esnafımıza vergisiz akaryakıt verilmesi, şoför esnafına yıpranma payı hakkı tanınmasını sağlayacağız.” şeklinde konuştu. Asarcık MHP İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına katılan Erdem Okan, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, MHP İl Başkanı Taner Tekin, MHP Asarcık İlçe Başkanı Hasan Demirci, il ve ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş, MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Eski Adayı Ferhat Günaydın ve vatandaşlarla iftarını açtı.

MHP Samsun Erdem Okan Cumhur İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert