Gülümseyin Ve Ayakkabınızla Evlere Girmeyin
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gülümseyin Ve Ayakkabınızla Evlere Girmeyin
04.05.2018 12:19:22

 

Gülümseyin Ve Ayakkabınızla Evlere Girmeyin

Türkiye yeni bir seçime hazırlanıyor .

Her siyasi parti farklı şekilde değişik kılavuzlaralar hazırlayarak kendi milletvekili adaylarını bilgilendirmişler. Herkes kendi hedef kitlesi için reklam ve davranış kalıpları belirlemiş.  Sloganlar, afişler, bayraklar, konuşma, yürüme, gülümseme hepsi belli standartlara bağlanmış.

Bu eskiden beri vardı. Hatta beyaz çorap akımının bittiği yıllarda 15-20 yıl önce bir parti vekil adaylarına beyaz çorapla seçim çalışması yapmayın diye uyarıda bulunmuştu. O günden beri çok şey değişti tavsiye ve uyarılar çok başka boyutlara taşındı.

Şimdi parti gözetmeden bu seneki tavsiyelerden bazılarını sizinle paylaşayım.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

siyasi parti gülümseme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-05-05 Merhametli, adil,vicdanlı zalımı kayırıp mazlumu ezdirmeyen,Kısacası Allah korkusu olan o parti bu parti farketmez oylarımıza talip olsun verir analarının ak sütü gibi he lal ederiz,aksi takdirde haram zıkkım olsun deriz Şimdi olduğu gibi bu gece 1.30 da bitti insan sürüsü binamızın etrafında tüm açık bar olan bahçelerimizde içip içip nara lar atması şarkılar çığırması görevini yapmayanlara haklarımız haram zıkkım olsun Atakum denizevler 214 sok halkı adına
GALERİLER