Güzel Sanatlar Fakültesi Mezuniyet Sergisi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Güzel Sanatlar Fakültesi Mezuniyet Sergisi
26.06.2020 17:35:47

 

Güzel Sanatlar Fakültesi Mezuniyet Sergisi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin (GSF) her yıl yoğun katılımla gerçekleştirdiği mezuniyet sergileri, Covid-19 (koronavirüs) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında bu yıl sanal ortama taşındı.

OMÜ GSF Kampüsü’ndeki Sanat Galerisi’nde açılan 2019 – 2020 eğitim-öğretim yılı Sanal Mezuniyet Sergisi’nde Görsel İletişim Tasarımı Bölümü, Resim Bölümü ile Seramik ve Cam Bölümünden toplam 35 öğrencinin 120 çalışması internet yoluyla sanatseverlerin ilgi ve beğenisine sunuldu.

 

Sergide; öğrencilerin eğitim-öğretim sürecinde tasarladıkları afiş, basın ilanı, dergi, broşür tasarımları, infografikler, kurumsal kimlik, ambalaj, etiket, stant, albüm kapağı, mobil uygulama arayüz ve katalog tasarımları, resim ve seramik çalışmaları ile cam tasarımları gibi farklı türde eserler yer aldı. Öğrenciler, mezuniyet sergilerinin dijital ortamda sunulmasıyla farklı bakış açıları ve sanatsal duyarlılıkla ürettikleri eserlerini teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak daha çok kişiye ulaştırma fırsatı buldu.

GSF yönetimi de sergi vesilesiyle “Öğrencilerimizi ve onların yetiştirilmesinde emeği geçen tüm öğretim elemanlarımızı tebrik ediyor, kendilerine sanat dolu bir yaşam temenni ediyoruz.” mesajını paylaştı.

Sanal Mezuniyet Sergisi’ne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

https://tinyurl.com/omugsfsergi

Sanal Mezuniyet Sergisi Mezuniyet Sergisi OMÜ Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi koronavirüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER