Türk Kızılayı’da gayrı menkul bağışı

Pazartesi, 03 Aralık 2012 12:04

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’ ne son üç ayda iki daire bağışı yapıldı
Türk Kızılayı Samsun Şubesi’ne hayırsever vatandaşlar tarafından yapılan arsa, tarla, daire, ev gibi gayrimenkuller  Türk Kızılayı’nın hizmetlerinde Türk Kızılay’nın amaçlarına uygun şekilde kullanılıyor.
 
Konu ile ilgili konuşan Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, “Türk Kızılayı Samsun Şubesi hayırseverlerin belki de dişinden tırnağından artırarak aldıkları gayrimenkulleri vefatlarından sonra sevap defterlerine hayırlarının yazılması için bağışlayarak hayırlı hizmetler için değerlendirmektedir. Gayrimenkul bağışları, bağışçılarının isimleriyle nesilden nesile yaşamaktadır.” Şeklinde konuştu.

BÜTÜN BAĞIŞÇILARA RAHMET

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, “Şubemize gayrimenkul bağışı yapan bütün hayırseverlerimiz ile şubemize satın alarak gayrimenkul kazandıran Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden, bütün hayırsever bağışçılarımızdan Hakk’ ın rahmetine kavuşanların ruhlarının şad olmasını, hayatta olanlara sağlık ve sıhhatler diliyoruz” dedi.

Bu habere siz ne diyorsunuz?

Yorumlarınızı yaparken, küfür, hakaret ve rencide edici kelimeler kullanmayınız yorumlarınızı ve imla kurallarına uygun yapın. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
  • İsim & Soyisim
  • Yorumunuz
  • Doğrulama
  •  
  •   

Kategorideki diğer haberler