Hakan Karaduman: Belirsizlikler aşılıp yeni yönetim sistemine geçiş yapılmalıdır!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hakan Karaduman: Belirsizlikler aşılıp yeni yönetim sistemine geçiş yapılmalıdır!
31.05.2018 08:54:49

 

Hakan Karaduman: Belirsizlikler aşılıp yeni yönetim sistemine geçiş yapılmalıdır!

24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, “24 Haziran seçimleri, Türkiye için yeniden bir dirilişe ve şahlanışa vesile olacaktır. Türkiye’nin bir an önce belirsizlikleri aşarak, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü şekilde alınması ve uygulanabilmesi için yeni yönetim sistemine geçiş aciliyet arz etmektedir” dedi.

Seçim hazırlıklarını tüm teşkilat ile birlikte hız kesmeden sürdüren AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 24 Haziran genel seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

 AK Parti teşkilatının her daim seçimlere hazır olduğunun altını çizen Karaduman, erken seçim kararıyla birlikte teşkilatlarımız sahaya inip çalışmalarını hızlandırdı. Bu kutlu yürüyüşümüze daha güçlü adımlarla devam ediyoruz.  24 Haziran'da yapılacak seçimin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyoruz. İstikrarlı ve güçlü Türkiye için milletimiz en güzel kararı verecektir.  Biz her konuda çok önemli kararlar vermemiz gereken bir dönemde seçim konusunu ülkemizin gündeminden bir an önce çıkarmalıyız. İnşallah 24 Haziran seçimleri Türkiye için yeniden bir dirilişe, şahlanışa vesile olacaktır.  

Milletvekili adaylarımızın hepsi şuan sahada ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatıyorlar.  İl ve İlçe teşkilatlarımız sürekli sahada sürekli hemşerilerimizle beraber. Teşkilatımızda herkes üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Süreci başladığımız gibi tamamlarsak ilk turda bu işi hallederiz. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülkemiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

AK Parti Samsun Hakan Karaduman 24 Haziran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER