Havza Müftülüğünden Belediye Başkanına FETÖ, DAEŞ VE Din İstismarını Anlatan Kitap Seti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Havza Müftülüğünden Belediye Başkanına FETÖ, DAEŞ VE Din İstismarını Anlatan Kitap Seti!
02.07.2019 10:29:09

 

Havza Müftülüğünden Belediye Başkanına FETÖ, DAEŞ VE Din İstismarını Anlatan Kitap Seti!

Havza Müftüsü İlyas Akyazı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan FETÖ, DAEŞ ve Din İstismarı anlatan kitap seti hediye etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza Müftüsü İlyas Akyazı, Özdemir’e Havza Belediyesinin müftülük çalışmalarına vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ederek; “DAEŞ, FETÖ ve diğerlerinin maalesef dini istismar ederek İslam’ a büyük zarar vermekteler. Biz Müslümanlar olarak şayet sağlam ve doğru bilgi kaynakları tercih edersek bu durumların tekrar yaşanmasının önüne geçebileceğimiz. Bu terör örgütlerini konu alan ve Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından hazırlanan kitap setini sizlere hediye ediyoruz.” Dedi.

 Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten ötürü teşekkür ederek; “Hediye etmiş olduğunuz kitap seti bu tür örgütlere karşı mücadelenin bir parçası. Din maske olarak kullananların şerrinden Mevla’m bizleri korosun. 15 Temmuz’da bu ülke bu hainlerin gerçek yüzünü gördü. Bu Millet çok ihanet gördü ama bunun gibisini asla görmedi ve Allah bir daha göstermesin. Bu konunda çocuklarımızın ve gençlerimizin doğru dini bilgiler ile donanmasında müftülüğümüze önemli işler düşmekte. Havza Belediyesi olarak bizlerde  her zaman elimizden geldiğince destek olacağız. Bu vesile ile Ülkemizin bölünmez birliği, bayrağımız ve dinimiz için şehit olan tüm şehitlerimizi rahmet ile anıyorum.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Müftüsü İlyas Akyazı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir FETÖ, DAEŞ ve Din İstismarı anlatan kitap seti hediye etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Müftüsü FETÖ DAEŞ Din İstismarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER