Havza Muhtarlarından Büyükşehir’e Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Havza Muhtarlarından Büyükşehir’e Ziyaret
14.05.2019 09:39:57

 

Havza Muhtarlarından Büyükşehir’e Ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeler Samsun Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir ve daire amirlerini ziyaret ettiler.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve Havzalı muhtarlar ilk olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ettiler.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile bir araya gelen muhtarlar hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Demir ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyet dile getirdi.

Ziyaretin Sonunda Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Havza Semaveri hediye etti.

Havzalı Muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ardından, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, SASKİ Genel Müdürü Mehmet Yıldız, SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Cihan Güler ve Muhtarlıklar Daire Başkanı Eyüp Çakır’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisini ilettiler.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar; “Havza Muhtarları Derneği olarak yapmış olduğum ziyaretlerde hayırlı olsun temennimizi ilettik. Görüşmelerimizde kırsal mahallelerimizden sorunlarını dile getirdik. İnşallah çözüm noktasında ilçemiz adına olumlu sonuçlar alacağız. Sayın Başkanımız Mustafa Demir’e ve daire başkanlarımızın yakın ilgisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Havza Muhtarları Derneği Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert