Hayat en güzel hediye!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hayat en güzel hediye!
27.03.2018 10:27:50

 

Hayat en güzel hediye!

VM Medicalpark Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama-İletişim ekibi LÖSAM çocukları ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzur evine ziyaret gerçekleştirdi.

Yaşlılar Haftası olması sebebiyle yapılan bu ziyarette duygulu anlar yaşayan huzur evi sakinleri unutulmamanın ve torunları gibi gördükleri çocuklar tarafından sevilmenin mutluluğunu yaşadılar.

LÖSAM (Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği Samsun) yönetim kurulu üyesi Ayşegül Öztürk ‘’Hayatın en güzel hediye olduğunu çok iyi bilen çocuklarımızla, hayatları hediye gibi geçmiş, hayatlarını acı-tatlı mücadelelerle geçirmiş huzur evi sakinlerimizin bir araya gelmesi hep istediğimiz bir buluşmaydı. Bizler çocuklarımızın ve gençlerimizin, büyüklerimizden, hayat adına öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyoruz. Onlar bizim çınarlarımız. Gölgesinde hiç konuşmadan soluklansak yeter. Bu anlamlı buluşmayı bizler için organize eden VM Medicalpark Samsun Hastanesi yönetimine, bizi her zaman destekleyen Pazarlama Müdürü Seda Öztürk’e, misafirperverliği ile bizleri karşılayan Samsun Büyükşehir Belediyesi huzur evi Müdürü Mümin Tan’ a derneğim ve kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

Sıcak bir sevgi ortamında gerçekleşen ziyaret çocukların minik  hediyelerini  huzur evi misafirlerine vermesi ile son buldu.

 

LÖSAM Yaşlılar Haftası VM Medicalpark Samsun Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert