Her kapı çalınacak, her el sıkılacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her kapı çalınacak, her el sıkılacak
29.12.2011 12:43:48

 

Her kapı çalınacak, her el sıkılacak

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, “ Vatandaşın refahı, ülkesinin kalkınması için yapılanlar, her bir vatandaşa anlatılacak, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakılmayacak” dedi.

  Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir,  daha büyük Türkiye için hükümet olarak yapılan çalışmaların ülkeyi her geçen gün bir adım daha ileri taşıdığını belirterek, “ Vatandaşın refahı, ülkesinin kalkınması için yapılanlar, her bir vatandaşa anlatılacak, sıkılmadık el, çalınmadık kapı kalmayacak” dedi.

  AK Parti Samsun Milletvekilleri Mustafa Demir,  Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Osman Çetinkaya, Vezirköprü ve Havza ilçelerinde incelemelerde bulundu. Esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinleyen, sohbet eden eski bakan Demir, Milletvekili Kılıç ve İl başkanı Osman Çetinkaya’ya  Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’de eşlik etti. Vatandaş ve esnafın elini sıkarak sohbet eden Milletvekili Demir, ilçeye yapılan yatırımlara değindi, talepleri not aldı.

    Havza ilçesinde de gerçekleştirilen ve vatandaşlarca yoğun ilgi gören ziyaretler sonrasında ilçe binasında milletvekili Demir, Kılıç ve İl başkanı Çetinkaya, partililerle bir araya geldi. İlçe başkanı Mahmut Karahan ve yönetim kurulu üyeleriyle yapılan toplantıda, çalışmalar değerlendirildi, ilçenin son durumu hakkında bilgi alındı. Burada konuşmaya yapan Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti’nin bir hizmet partisi olduğuna vurgu yaparak, Türkiye’nin dört bir yanında insanların kucaklandığını, refah düzeylerinin artırılması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi için önemli çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.

  AK Parti iktidarı ile her alanda dönüşüm ve gelişimin yaşandığına dikkat çeken milletvekili Demir, eksikliklerin mutlaka olabileceğini ama taş üstüne taş koyarak sağlam duvarlar inşa edilmeye çalışıldığını, daha müreffeh ülke olunması için var güçle çalışıldığını kaydetti.  Özellikle vatandaşlara AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmaların anlatılması, bilgi verilmesi, projelerin ne durumda olduğu, yatırımlar gibi bir çok konuda oy verdikleri insanların nasıl çalıştıklarının anlatılması gerektiğini ifade eden Demir, “Burada hepimize görevler düşmektedir. Yerimizde oturmayacağız. Sokaklara çıkacağız, vatandaşın elini sıkacağız, kapısını çalıp ülke için, insanlar için neler yaptığımızı anlatacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Tüm teşkilatımız bizim gibi hizmet için var. Bunun vakti zamanı yok. Her zaman çalışmaya, hizmete programlı olacağız. Halkımızı kucaklayıp sorunlarının çözümü noktasında hareket edeceğiz. Durmayacağız hep çalışacağız, hizmet edeceğiz” dedi.

Geçmişte yapılan bir türlü tamamlanamayan projelerin dahi AK Parti iktidarında tamamlandığını hatırlatan Demir, “Durmadan yeni projeler üretirken, bir yandan da geçmişte atıl duran yıllarca atıl bekleyen yatırımları dahi biz tamamladık. Bir yandan ürettik, bir yandan tamir ettik. Bunları halkımızın bilmesi gerekli. Duble yollara bir bakın,  köprülere, kavşaklara,  su alt yapı yatırımlarına, yeni okullara, hastanelere, kamu kurumlarına, yeni fabrikalara  bir bakın. Ülkenin nasıl geliştiği görülecek. Yapılacak daha çok işimiz var” diye konuştu. Bakan Demir, ülkedeki istikrar ve huzur ortamına da dikkat çekerek  2023 vizyonunun adım adım gerçekleştiğini  vurguladı.
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER